Od té doby se stalo zvykem, že vždy na přelomu srpna a září zuberské Klidové centrum „malinko zneklidní“ a hostí oslavu společenského a kulturního života ve městě. Na programu se každoročně podílí řada místních spolků a organizací, na pódiu se střídají místní umělci s hosty z bližších i vzdálenějších míst.Letos se tak stane v pátek a sobotu 26. a 27. srpna, kdy si Zubřané připomenou dvacet let svého města. Společnost jim bude dělat řada výborných muzikantů převážně z Valašska.

Dny sociálních služeb v Rožnově pod Radhoštěm
Beseda o bezdomovectví či jarmark. Takové budou dny sociálních služeb v Rožnově

Akce vyvrcholí sobotním koncertem meziříčské skupiny Mňága a Žďorp.Oslavy 20. výročí nejmladšího valašského města Zubří začnou už v pátek v 15 hodin. V odpoledním a večerním programu prvního dne se pak představí Dechová hudba Zubřanka, Swing band Jindřicha Dořičáka Zubří, Ivan Hlas Trio a Tomáš Kočko & orchestr.

Sobotní část oslav zahájí dvě hodiny po poledni kapela Koridor Acoustic, dále vystoupí domácí folklorní soubor Beskyd, valašská kapela Konfuse, moravská písničkářka Kaczi a zmíněná Mňága a Žďorp. Následující večerní zábavu doprovodí muzikanti frýdlantského uskupení R.U.M.Součástí Dnů města bude venkovní výstava věnovaná 20 letům města Zubří. Pro děti se chystají Retrohrátky.