STK: odložila utkání KP mužů Val. Meziříčí-Dol. Němčí na sobotu 17.11.2007 na 13.30 hodin Pokuta: 500 Kč: Hrachovec (nedostatečná pořadatelská služba a nepřipravená kabina rozhodčích při utkání Hrachovec Podkop. Lhota).

DK: nepodmíněné tresty od 20.10.2007: 1 SU: Kožušník Viktor (Vigantice), Sklenář Jakub (Nedachlebice), Podmíněné tresty do 23.4.2008: 3 SU: Ročák Marek (Val. Klobouky), 2 SU: Lukeš Petr (Uh. Brod), Kramoliš Michal (Vidče), Kobzinek Miroslav (Újezdec), Janeba Petr (J. Otrokovice), Lukaštík Libor (Bylnice), Škrabal Jiří (Lužkovice), Polášek Roman (Prakšice-dorost),

1 SU: Králík Aleš (Lidečko), Klement Jiří (Kvasice), Močička Leoš (V. Otrokovice), Štuler Tomáš (Vel. Karlovice), Těthal Petr (Újezdec-dorost), Změna trestu: Drda Milan (Vidče), Cverna Václav (Val. Bystřice), Bořuta Ivan (V. Otrokovice B), Navrátil Zdeněk (Roštění), žádostem se vyhovuje, činnost uvolněna dnem 24.10.2007.

Nesvadba Jiří (Příluky), Ondřej Jiří (Zubří), Válek Jaroslav (Hvozdná) žádostem se vyhovuje, činnost uvolněna dnem 30.10.2007.
Šimoník Ondřej (Vlachovice) žádosti se vyhovuje, trest se mění na 2 SU podmíněně do 23.4.2008.
Tomeček František, Vichorec Petr (oba Malenovice) žádostem se nevyhovuje.

Neprojednáno: Nguyen Vítězslav (1. FC Slovácko) neprojednáno pro nesplnění náležitostí hráčem a oddílem.
Obsazení 3.-4. listopadu 2007 Úřední začátek neděle 13.30 hodin MUŽI KP: Hluk-Morkovice: Konečný P.-Březáček, Prokop, Valůšek SD1, Val. Příkazy-Slušovice: Hůzl-Ligas,Mrázek, Chromek (so), 1. Valašský FC-Spytihněv: Miko-Filipenský,Prokop, Šimon (so 10.15 UT), O. N. Ves-Holešov: Maléř-Dokoupil, Holub, Chaloupka (so), Uh. Brod-Chropyně: Schmid-Veselský,Vitásek, Karlík (so UT), Dol. Němčí-Vigantice: Vitásek-Tkadlec,Schmid, Volek SD1, Provodov-Val. Meziříčí: Valčík-Březáček, Tkadlec, Novák (so), Kateřinice-Luhačovice: Schnürmacher-Vlček, Rovenský, Mrhálek (so).

I. A-A: Lidečko-Vlachovice: Štefánik-Skalický, Dokoupil, Nedašov-Lhota u Vs.: Ponížil-Polaštík,Hanák, Belžík, Mladcová-Val. Bystřice: Bartoň-Valenta, Veselský, Juřinka-Vidče: Mikoška-Mikula, Konečný P., Kubíček (so), Hrachovec-Poličná: Skalický-Kopecký,Štefánik, Měrka (so), Brumov B-Hutisko: Šimčík-Janča, Schnürmacher, (10.00), Příluky-Podkop. Lhota: Olša-Novák, Ligas.

I. A-B: Březolupy-Hradčovice: Bednář Bernatík, Vlček, Babušník, Prakšice-Zborovice: Ruman-Krajča,Šimčík, Šumice-J. Otrokovice: Šťastný P.-Janča, Ptáček, Újezdec-Nedachlebice: Havránek Mikula, Pokorák, Žalkovice-V. Otrokovice B. Mejzlík-Mrázek, Nevřala, Bánov-Kvasice: Klučka Schnürmacher, Popelák, Ořechov-Boršice: Tomanec-Toman, Filipenský, Prokop.

I. B-A: Loučka-Kelč: Kovář-OFS, OFS, Juřica, Vel. Karlovice B-Střítež n/B.: Bělunek OFS, OFS, (Karolinka), Choryně-Zašová: Holáň-OFS, OFS, Podlesí-Val. Klobouky: Zubek-OFS, OFS, Mikulenka, Hovězí-Val. Polanka: Měšťánek OFS, OFS, Zubří-Dol. Bečva: Křenek OFS, OFS, Macskai, Újezd-Prostř. Bečva: Holáň-OFS, OFS, Dubčák.

I. B-B: Těšnovice-Bylnice: Mikula P. -OFS, OFS, (UT Kroměříž), Lukov-Míškovice: Kubáň-OFS, OFS, Hvozdná-Slavkov p/H.: Houdek-OFS, OFS, (so), Malenovice-Holešov B: Hrbáček-OFS, OFS, Jablunka, Roštění Rusava: Poláček-OFS, OFS, Kolář (Holešov), Louky-Lužkovice: Valtr-OFS, OFS, Štítná n/Vl.-Fryšták: Kotačka-OFS, OFS, Žamboch.

I. B-C: Kudlovice-Uh. Ostroh: Růžička OFS, OFS, Koryčany-Bojkovice: Slavík OFS, OFS, (so), 1. FC Slovácko C-Slavkov: Škubal-OFS, OFS, (Sady), Nedakonice-Jalubí: Chramcov-OFS, OFS, (Sady), Kněžpole-Strání:Drozdy-OFS, OFS, Zlechov Jarošov: Pokorák-OFS, OFS, Vrba (10.00), O. Lhota-Osvětimany: Daněk OFS, OFS,

DOROST KP - so 10.00 a 12.15 hodin : Morkovice Luhačovice: Polaštík (jen starší), Paseky Zlín-Chropyně: Bernatík, O. N. Ves-Napajedla: Bednář, Podlesí-Slavičín: Mikoška (jen starší), Holešov-V. Otrokovice: Ponížil (Všetuly), Brumov-1. Valašský FC: Mejzlík, Slušovice-Vel. Karlovice: Krajča.

Krajská soutěž dorostu - úřední začátek neděle 11.15 hodin KS-A: Vlachovice-Kelč: Březáček (so 10.00), Mladcová-Zašová: Veselský: Malenovice-Val. Klobouky: Valenta (so 13.00), Hovězí-Val. Polanka: Kubáň (so 13.30), Chvalčov-Lužkovice: Nevřala (10.30), Štítná n/Vl.-Bylnice: Kotačka.

KS-B: Hluk-Uh. Ostroh: Prokop, Koryčany Bojkovice: Batík (so), Újezdec-Nedachlebice: Janča (so 13.00), Zdounky-Strání: Novák (10.00), Dol. Němčí-Jarošov: Tkadlec, Rataje-Prakšice: Mrázek (10.30).

ŽÁCI - úřední začátek sobota 9.30 a 11.15 hodin Krajský přebor st. a ml. žáků: Luhačovice-Uh. Brod: Havránek (UT), 1. Valašský FC-Morkovice: Zubek (ne), V. Otrokovice-Dol. Němčí: Družbík, Kroměříž B-Bystřice p/H.: Ligas (ne UT), Bojkovice Chropyně: Toman (ne 11.00 a 9.30), Paseky Zlín-Kunovice: Bernatík (ne), Vlachovice. Val. Meziříčí: Kopecký (ne).

KS sk. A: Vel. Karlovice-Slušovice: Bělunek (ne),Val. Klobouky-Štítná n/Vl.: Březáček, Slavičín-Nedašov: Ptáček (Nevšová), Lutopecny-Hor. Bečva: Hůzl (ne 11.30 a 10.00), Holešov-Poličná: Rovenský (ne), Kelč-1. Valašský FC B: Bělunek (10.30 a 12.15), KS sk. B: Nedakonice-O. N. Ves: Chramcov (Zlechov), 1. FC Slovácko C-Kvasice: Škubal (ne Sady), Uh. Brod B-J. Otrokovice: Mikula (ne Újezdec), Strání-Zdounky: Popelák (ne), Hluk-Koryčany: Kotačka (11.00 a 9.30), Napajedla-St. Město: Růžička (ne UT) AR pro Moravu: 3. a 4. listopad 2007 MSDL: Kroměříž-Šardice: Fojt-Beneš J., OLŠA (so 10.15 a 12.30).

MSDD: Vsetín-Fulnek: Machovský-HOLUB, MALÉŘ (ne 10.15 a 12.30 Ohrada), Val. Meziříčí-Vítkovice B: HANÁK, ZUBEK, MĚŠŤÁNEK (so 10.15 a 12.30), Bystřice p/H.-Frýdek-Místek: Sedláček-NEVŘALA, NOVÁK (so 10.15 a 12.30), MSŽD: 1. FC Slovácko B-Bohunice: MIKOHOUDEK, DRUŽBÍK (ne 10.00 a 11.45 Širůch), Zlín B-Brumov: Kneisl-BATÍK, DANĚK (so 11.00 a 12.45 Kostelec).
MSLŽ: Holešov-Val. Meziříčí: Konečný B.-POLÁČEK, SLAVÍK (ne 10.30).