Proto vam dam dneska taky maly typ na rozdivočení celeho organisma, budete viděť, jak ožijete, svatky nesvatky.

Inškredyjencyje

Dneska to bude převelice jednoduche, budeme potřebovať enem naložené zelíčko v sudu, kere si nazbiřete aji z jeho fajnovu zelovu ščavičku.

Cerečky, dozajista sa citite tak nejak na hovno, unavene, nevyspale, sluničko vam chybi převelice moc, nalada nekdy horši jak pod psa, a dyž vidite vašu polovičku, jak sa před vama natřásá v trenýrkách, tož mate založene na pořadné depréze!

Takže ideme na to! Citite, že sa k vam pliživě plíží depréza? Nezufejte, pořadny hrnek zelové ščavy vas vylečí ze všeckych chorob. Doporučuju vypiť a zostať v klidu doma, lebo organizmus sa tak vybičuje, že možete mit problémy s rozdivočelýma střeviskama. Nic naplat, ideme na další životabudič.

Osmažime si kopec topinek, kere bohatě potřeme česnekem rozmačkanym na sračku, na topinku naložime kysele zelíčko a papkame, dokud mame chuť. Opět doporučuju nevychazať ven, a dyž, tož navštivte ogara, z kterým sa chcete rozejiť, a řadně na něho dychajte. Garantuju vám stoprocentní úspěšnost.

A esli vam zbyla eště nejaká ta malá chmurka na hubě, tož si dajte po kališku slibovičky a zaručuju vam, že vas nenasere absolutně nikdo. Cely svět vam bude připadať převelice vesely a divoky, enem sa nebojte a z chutí do teho!

Na zdravíčko a dobru chuť vam přeje vaš životabudič Jarinek!