Muzeum se návštěvníkům otevře v 9 hodin dopoledne. V 11 hodin bude v kostele svaté Anny v Dřevěném městečku sloužena Svatohubertská mše s trubači Vojenských lesů a statků Lipník nad Bečvou a Sboru svatého Huberta z Loučky.

V duchu myslivecké tradice se ponesou ukázky vábení jelenů a defilé loveckých psů. Klub autorů při Českomoravské myslivecké jednotě představí svou tvorbu. Návštěvníci se setkají se znalcem srní zvěře Pavlem Schererem, spisovatelem Dušanem Pořízkou a spisovatelkou Jitkou Přibylovou Vaňkovou.

Den města Zubří; sobota 7. září 2019
Zubří slaví, že je dvacet let městem. Ve velkém stylu, dorazí i Mňága a Žďorp

„Pozvání na šestý ročník Myslivosti zdar přijala také Záchranná stanice Hošťálková, která představí dravce naší přírody. O hudební produkci se postarají Cimbálová muzika Jiřího Nechanického, pěvecký sbor svatého Huberta z Loučky, trubači z Lipníku a Stanley´s Dixie Street Band,“ pozval Jindřich Ondruš, generální ředitel muzea.

Děti si budou moci projít naučnou stezku, jejich rodiče pak spolu s nimi ochutnat zvěřinové speciality a porozhlédnout se po nabízeném sortimentu. Například dřevořezbách s mysliveckou tematikou, kožedělném zboží, mysliveckých kloboucích či oděvních doplňcích vhodných pro vyznavače myslivosti.