Živého Člověče, nezlob se! se v sobotu zúčastnilo dvanáct pětičlenných týmu především z Prlova a okolí. Dorazil ale také jeden tým až z Košic na Slovensku. „Turnaj se hrál na tři základní kola, ze kterých automaticky do finále postoupili vítězové. Týmy, které v základním kole skončily na druhém místě, se utkaly o postup do finále," přiblížila turnajový systém Jana Malinová z pořádajícího Obecního úřadu v Prlově.

Z vítězství v netradičním klání se nakonec radovali domácí, když zvítězil prlovský tým s přiléhavým názvem Ti nejlepší. Druhou příčku obsadili také místní Kaskadérovi Juráňčata, třetí byli mladí domácí hasiči soutěžící pod názvem Prlovští soptíci. Čtvrtý pohár si odnesli rovněž domácí Pokémoni.

Podle pořadatelů se sobotní třetí ročník akce velmi vydařil. „Zábavu si užily celé rodiny s dětmi. Všichni zúčastnění získali věcné ceny, které byly, stejně jako celý turnaj, trochu netradiční. Bylo mezi nimi například mražené kuře se syrovou rýží, kolo špekáčků či obrovský meloun," popsala Jana Malinová.

Po skončení turnaje se všichni příchozí až do večerních hodin dobře bavili při diskotéce s DJ Řepasem.