Divákům 17. ročníku hudebního festivalu se na dvou scénách představilo třiadvacet kapel

Festival se i letos těšil velkému zájmu diváků. Podle pořadatelů ze vsetínské kapely Gympleři jich přišlo kolem čtyř a půl tisíce.

Čekal na ně bohatý hudební program v podání například Wabiho Daňka, Schovanek, Milana Drobného či Taxmenů a řady dalších.

Ale také pořádajících Gymplerů. Ti se návštěvníkům festivalu představili dvakrát. „Gympleři byli, ostatně jako vždy, skvělí. Nezklamal ani Wabi Daněk. Ale všichni si zasloužili, umííí," vyjádřil se Valašskému deníku Svatopluk Merta z Jablůnky.

Pozorné diváky však měli i tanečníci. V doprovodném programu festivalu se představily skupiny Ruty Šuty z Kelče, Kentucky z Nivnice a Westernová valašská kavalérie. „Byli bezvadní. Na louce jsme se k nim přidávali," svěřila se Romana Sedláčková z Valašského Meziříčí.

Spokojenost na konci hudbou a tancem nabitého víkendu vyjadřovali také pořadatelé 17. ročníku festivalu ze vsetínské kapely Gympleři. „Velmi nás potěšil zájem diváků. Hodně z nich tu prožila pátek i sobotu. Ještě víc nás ale těší, že byli opět výborní. Je hodně těch, kteří nám vyjádřili spokojenost s organizací i výběrem účinkujících," řekla za pořádající tým Petra Dvořáková.

Letošní Starý dobrý western, který mediálně podporoval Valašský deník, se vydařil. „Máme na co navazovat. Trochu si odpočineme a za pár týdnů se pustíme do příprav dalšího ročníku. Starý dobrý western se příští léto stane plnoletým," dodala Petra Dvořáková.