Budova školky prošla za desítky let spoustou změn. „Je to šedesátiletá dáma. Za tu dobu zažila spoustu kosmetických úprav. Ale je ve výborné kondici, a to jak po stránce ekonomické a materiální, tak po stránce pracovního klimatu,“ pochvaluje si současná ředitelka mateřské školy Renata Sýsová.

Výborného kolektivu a pohody na pracovišti si cení. „Je to v duchu hesla V zdravém těle zdravý duch. Ve školce, která je po zásadních opravách, neustále modernizujeme a průběžně vybavujeme třídy. V příjemném prostředí pracuje skvělý kolektiv. A toho si vážím nejvíce,“ doplnila ředitelka.

Šedesáté výročí hodlají v mateřské škole na Trávníkách náležitě oslavit. Začali vernisáží výtvarných prací, které budou k vidění na schodišti a chodbě Masarykovy veřejné knihovny ve Vsetíně do 28. února.

15. února naplánovali den otevřených dveří. Už teď mohou rodiče vyrobit pro školku dárek k narozeninám v podobě papírového dortu. „Rodiče už nám nosí první 3D skvosty, kterými vyzdobíme celou školku. Vyvrcholením bude 24. dubna od 15 hodin velká zahradní slavnost, na které chystáme velké překvapení,“ pozvala Renata Sýsová.