Líbil se vám třetí díl? Hlasovat můžete v přiložené anketě níže.

Krimi série Stíny v mlze třetí lednové pondělí večer pokračoval třetím dílem a natáčecí štáb se poprvé vydal i do do hotelu v Beskydech. Na sedačkové lanovce v horách byla totiž ráno objevena mrtvá recepční.

V okruhu podezřelých se objevilo několik jejích bývalých milenců, ale vyloučit nešlo ani zaměstnance hotelu, kde pracovala. Kriminalistům Magdě Malé s Martinem Černým ale scházel jasný motiv. Komu sympatická dívka překážela?

Třetí díl seriálu se proto z větší části odehrává v malebném beskydském horském středisku na Pustevnách, přestože samotné místo vraždy spojené s lanovkou se ale nakonec natáčelo v jiném beskydském areálu – v Bílé. Prozradíme, že Pustevny se v seriálu objeví ještě jednou.

Vyjma hlavního děje bude i ve třetím díle dál rozvíjen příběh, který na pozadí prostupuje celým seriálem.

Podívejte se také na fotogalerii z natáčení prvního dílu:

Fotogalerie: Česká televize startuje seriál Stíny v mlze

Podívejte se také na fotogalerii z natáčení druhého dílu:

Fotogalerie: Stíny v mlze - 2. díl

Vychytralý, chladnokrevný, nenápadný, systematicky pracující psychopat a sociopat s vysokým intelektem Hrbek, jehož hraje Miroslav Hanuš, dál spřádá plány na pomstu kriminalistce Magdě, které se chce pomstít za to, že jej před lety usvědčila a dostala za mříže. A přiblížil se jí blíž než doposud.

O SERIÁLU
Dvanáct hodinových dílů, dvanáct různých případů z Ostravska. Stíny v mlze jsou nový kriminální seriál České televize z moravskoslezského regionu. Na zdejší zločince má políčeno ústřední dvojice kriminalistů v podání Petry Špalkové a Jiřího Vyorálka. Režie seriálu Stíny v mlze se ujal Radim Špaček.