První kolo vyhrála Lucie Čepová

Lucie Čepová, studentka, 23 let, znamení: Střelec, záliby: chovatelství, keramika, bydliště: Valašské Meziříčí (získala na webu 6 bodů)

Adéla Hejná, servírka, 22 let, znamení: Kozoroh, záliby: vaření, angličtina, bydliště: Vsetín (získala na webu 1 bod)

Pondělí 1. března

Pavla Harabišová, Rožnov pod Radhoštěm, 22 let, studentka, znamení lev, záliby: košíková, zpěv (získala na webu 4 body)

Daniela Foltýnová, Vsetín, 23 let, studentka, znmení ryby, záliby: sport, tanec (získala na webu 0 bodů)

Pondělí 22. února

Lenka Kovářová, studentka, 22 let, znamení: Býk, záliby: hudba, nakupování, bydliště: Valašské Meziříčí (získala na webu 5 bodů)

Alexandra Solanská, studentka, 24 let, znamení: Vodnář, záliby: móda, tanec, bydliště: Vsetín (získala na webu 5 bodů)

Pondělí 15. února

Daniela Šafaříková, studentka, 22 let. Znamení Kozoroh. Zájmy: šipky, brusel. Bydliště: Vsetín (získala na webu 0 bodů)

Lenka Šípková, studentka, 20. let. Znamení: Lev. Zájmy: hudba, tanec. Bydliště: Vsetín (získala na webu 0 bodů)

Jak se přihlásit do soutěže

Buď osobně nebo mailem na adrese redakce.valassky@denik.cz. Do předmětu je třeba napsat slovo Tváře. My vám odpovíme a domluvíme se na pořízení fotografie. Určitě se nemáte čeho bát. Kdo nehraje, nevyhraje a kdo nevyhraje, tomu zůstane alespoň hezká památka v podobě hezkého snímku v nejčtenějším deníku na Valašsku. Pojďte do toho!

Pravidla:

každý týden zveřejníme fotky dvou dívek. Na konci měsíce sečteme všechny hlasy z internetové ankety a ty došlé poštou. Soutěžící s nejvyšším počtem hlasů se stává Dívkou měsíce a postupuje do celoročního kola. Navíc se může těšit na zajímavý dárek.

Jak hlasovat

Dnes vám nabízíme fotografie deseti dívek, vítězek jednotlivých měsíců a je jen na vás je, kterých šest dívek postoupí do dalšího kola hlasování.

Hlasy můžete posílat až do tohoto pátku do redakce Valašského deníku, Na Příkopě 814, 755 01 Vsetín nebo e– mailem na adresu redakce.valassky@denik.cz (z jedné e–mailové adresy platí jeden hlas). Můžete hlasovat také na internetových stránkách www.valassky.denik.cz. (z jedné IP adresy lze hlasovat pouze 1x).

Hlasovat na webu můžete pomocí ankety, která začíná v pondělí 22. února v 9.00 a bude ukončena v pátek 26. února ve 12.00.