Související Souboj tváří 2010

Pondělí 8. listopadu

Sabina Holcová, Halenkov, 17 let, studentka, záliby: sport, hudba, přátelé, zvířata, znamení: kozoroh. Sabina získala na webu 1 hlas.

Hana Klvaňová, Vsetín, 23 let, studentka, záliby: čtení, malování, turistika, znamení: střelec. Hana získala na webu 3 hlasy.

Pondělí 1. listopadu

Helena Kopřivová, 24 let, povolání: finanční poradkyně, znamení: střelec, záliby: koně, cestování, hudba, bydliště: Nový Hrozenkov. Helena získala na webu 6 hlasů.

Anežka Mokrá, 22 let, povolání: studentka, znamení: vodnář, záliby: zpěv, tanec, Valašsko, bydliště: Huslenky, Černé. Anežka získala na webu 82 hlasů.

Pondělí 25. října

Klára Mikulenková, 29 let, bydliště: Rožnov pod Radhoštěm, záliby: tanec, sport, vaření, znamení: býk, povolání: bankovní poradce.Klára získala na webu 37 hlasů.

Markéta Orságová, 26 let, bydliště: Nový Hrozenkov, zájmy: fitness, zumba, brusle, cestování, znamení: panna, povolání: pojišťovací agent. Markéta získala na webu 15 hlasů.

Pondělí 18. října

Bára Sobková, 17 let, studuje ve Vsetíně. Znamení: Blíženci. bydliště: Zubří. Záliby: hudba, sport, běh. Bára získala na webu 12 hlasů.

Soňa Vystrčilová, 16 let, studuje ve Vsetíně. Znamení: Vodnář. Bydliště: Uherský Brod. Záliby: hudba, přátelé. Soňa získala na webu 11 hlasů.

Pondělí 11. října

Jana Kopřivová, 22 let, povolání: krejčová, znamení: štír, záliby: hudba, umění, cestování, bydliště: Nový Hrozenkov. Jana získala 8 hlasů

Petra Šuláková, 24 let, povolání: studentka, znamení: vodnář, záliby: lyžování, volejbal, jízda na kole, plavání, zumba, bydliště: Huslenky. Petra získala 52 hlasů

Jak se přihlásit do soutěže

Buď osobně nebo mailem na adrese redakce.valassky@denik.cz. Do předmětu je třeba napsat slovo Tváře. My vám odpovíme a domluvíme se na pořízení fotografie. Určitě se nemáte čeho bát. Kdo nehraje, nevyhraje a kdo nevyhraje, tomu zůstane alespoň hezká památka v podobě hezkého snímku v nejčtenějším deníku na Valašsku. Pojďte do toho!

Pravidla:

každý týden zveřejníme fotky dvou dívek. Na konci měsíce sečteme všechny hlasy z internetové ankety a ty došlé poštou. Soutěžící s nejvyšším počtem hlasů se stává Dívkou měsíce a postupuje do celoročního kola. Navíc se může těšit na zajímavý dárek.

Jak hlasovat

Dnes vám nabízíme fotografie deseti dívek, vítězek jednotlivých měsíců a je jen na vás je, kterých šest dívek postoupí do dalšího kola hlasování.

Hlasy můžete posílat až do tohoto pátku do redakce Valašského deníku, Na Příkopě 814, 755 01 Vsetín nebo e– mailem na adresu redakce.valassky@denik.cz (z jedné e–mailové adresy platí jeden hlas). Můžete hlasovat také na internetových stránkách www.valassky.denik.cz. (z jedné IP adresy lze hlasovat pouze 1x).

Hlasovat na webu můžete pomocí ankety, která začíná v pondělí ve 12.00 a bude ukončena v pátek ve 12.00.