Související Souboj tváří 2010

Vítězkou 6. kola se stala Magdaléna Jugová

Pondělí 23 srpna

Pavlína Valigurová, studentka, 16 let, znamení: Lev, záliby: sport, cestování, hudba, bydliště: Nový Hrozenkov. Pavlína získala na webu 4 hlasy
Magdaléna Jugová, studentka, 24 let, znamení: Lev, záliby: kynologie, chov ovcí, procházky přírodou, bydliště: Lidečko. Magdaléna získala na webu 2 hlasy.

Pondělí 16. srpna

Martina Kazmířová, studentka, 24 let, znamení: blíženec, záliby: literatura, filmy, hudba, bydliště: Vsetín. Martina získala na webu 2 hlasy.
Kateřina Martincová, studentka, 23 let, znamení: blíženec, záliby: cestování, cyklistika, četba, bydliště: Vsetín. Kateřina získala na webu 3 hlasy.

Pondělí 9. srpna

Kristýna Mašková, zahradnice, 21 let, znamení: býk, záliby: koně, četba, hudba, bydliště: Ratiboř. Kristýna získala na webu 1 hlas.
Karolína Bělohlávková, studentka, 20 let, znamení: váhy, záliby: četba, malování, kultura, bydliště: Zašová. Karolína získala na webu 2 hlasy.

Pondělí 2. srpna

Bronislava Matošková, věk: 27, znamení: Blíženci, záliby: fotografování, sport, povolání: fotografka, bydliště: Vsetín. Broňa získala na webu 2 hlasy.
Vanda Hrušková, věk: 28, znamení: rak, záliby: zpěv, malování, povolání: pedikérka a manikérka, bydliště: Vsetín. Vanda získala na webu 6 hlasů.

Pondělí 26. července

Kateřina Šklubnová, studentka, 16 let, znamení: střelec, záliby: vaření, cyklistika, bydliště: Vsetín. Kateřina získala na webu 1 bod.
Kristýna Slačíková. Studentka, 18 let, znamení: ryba, záliby: jazyky, četba, hudba, bydliště: Vsetín. Kristýna získala na webu 7 bodů.

Jak se přihlásit do soutěže

Buď osobně nebo mailem na adrese redakce.valassky@denik.cz. Do předmětu je třeba napsat slovo Tváře. My vám odpovíme a domluvíme se na pořízení fotografie. Určitě se nemáte čeho bát. Kdo nehraje, nevyhraje a kdo nevyhraje, tomu zůstane alespoň hezká památka v podobě hezkého snímku v nejčtenějším deníku na Valašsku. Pojďte do toho!

Pravidla:

každý týden zveřejníme fotky dvou dívek. Na konci měsíce sečteme všechny hlasy z internetové ankety a ty došlé poštou. Soutěžící s nejvyšším počtem hlasů se stává Dívkou měsíce a postupuje do celoročního kola. Navíc se může těšit na zajímavý dárek.

Jak hlasovat

Dnes vám nabízíme fotografie deseti dívek, vítězek jednotlivých měsíců a je jen na vás je, kterých šest dívek postoupí do dalšího kola hlasování.

Hlasy můžete posílat až do tohoto pátku do redakce Valašského deníku, Na Příkopě 814, 755 01 Vsetín nebo e– mailem na adresu redakce.valassky@denik.cz (z jedné e–mailové adresy platí jeden hlas). Můžete hlasovat také na internetových stránkách www.valassky.denik.cz. (z jedné IP adresy lze hlasovat pouze 1x).

Hlasovat na webu můžete pomocí ankety, která začíná v pondělí ve 12.00 a bude ukončena v pátek ve 12.00.