Ve čtvrtém kole zvítězila Anna Blablová

Pondělí 12. července

Štěpánka Žambochová, studentka, 26 let, znamení: Ryby, záliby: angličtina, pohoda s přáteli, bydliště: Vsetín. Štěpánka získala na webu 2 body.

Monika Keglerová, studentka, 23 let, znamení: Vodnář, záliby: tanec, opalování, bydliště: Vsetín. Monika získala na webu 1 bod.

Pondělí 5. července

Daniela Václavíková, 24 let, studentka, Záliby: turistika, horolezectví, Znamení: Štír, Bydliště: Vsetín. Daniela získala na webu 1 bod.

Veronika Gašková, 25 let, studentka, Záliby: hudba, králík, Znamení: Blíženci, Bydliště: Valašské Meziříčí. Veronika nezískala na webu žádný bod.

Pondělí 28. června

Pavla Staňková, studentka, 24 let, znamení: Lev, záliby: bruslení, tanec, bydliště: Vsetín. Pavla získala na webu 1 bod.

Eva Čížková, studentka, 25 let, znamení: Střelec, záliby: plavání, hudba, bydliště: Vsetín. Eva získala na webu 3 body.

Pondělí 21. června

Irena Kopcová, studentka, 24 let, znamení: Vodnář, záliby: plavání, jízda na kole, bydliště: Vsetín. Irena získala na webu 1 bod.

Sabina Lavičková, studentka, 20 let, znamení: Blíženci, záliby: vaření, tanec, bydliště: Rožnov pod Radhoštěm. Sabina získala na webu 1 bod.

Pondělí 14. června

Anna Blablová, studentka, 21 let, znamení: Střelec, záliby: snowboarding, cestování, bydliště: Vsetín. Anna zíslala na webu 5 bodů.

Simona Matuchová, studentka, 20 let, znamení: Rak, záliby: auta, focení, bydliště: Vsetín. Simona získala na webu 2 body.

Jak se přihlásit do soutěže

Buď osobně nebo mailem na adrese redakce.valassky@denik.cz. Do předmětu je třeba napsat slovo Tváře. My vám odpovíme a domluvíme se na pořízení fotografie. Určitě se nemáte čeho bát. Kdo nehraje, nevyhraje a kdo nevyhraje, tomu zůstane alespoň hezká památka v podobě hezkého snímku v nejčtenějším deníku na Valašsku. Pojďte do toho!

Pravidla:

každý týden zveřejníme fotky dvou dívek. Na konci měsíce sečteme všechny hlasy z internetové ankety a ty došlé poštou. Soutěžící s nejvyšším počtem hlasů se stává Dívkou měsíce a postupuje do celoročního kola. Navíc se může těšit na zajímavý dárek.

Jak hlasovat

Dnes vám nabízíme fotografie deseti dívek, vítězek jednotlivých měsíců a je jen na vás je, kterých šest dívek postoupí do dalšího kola hlasování.

Hlasy můžete posílat až do tohoto pátku do redakce Valašského deníku, Na Příkopě 814, 755 01 Vsetín nebo e– mailem na adresu redakce.valassky@denik.cz (z jedné e–mailové adresy platí jeden hlas). Můžete hlasovat také na internetových stránkách www.valassky.denik.cz. (z jedné IP adresy lze hlasovat pouze 1x).

Hlasovat na webu můžete pomocí ankety, která začíná v pondělí ve 12.00 a bude ukončena v pátek ve 12.00.