K rekordní návštěvnosti by měl areálu přispět mimo jiné Flexi skipas, černá sjezdovka Kamikaze nebo zbrusu nový snowpark.

„Flexi skipas je inovovaná pětidenní permanentka, která neplatí 5 dní po sobě, jak je ve světě zvykem, ale 5 dní kdykoliv v sezoně. Připomíná tak celosezonní permanentku, ovšem s úplně jinou úrovní dostupnosti,“ uvedl Křenek.

Devadesát procent investic směřovalo do zkvalitnění terénů, zasněžovacích systémů a vybudování špičkového snowparku. „Alfou a omegou lyžařského střediska v Česku je kvalitní sníh. Pokud ho nemáte, je jakákoliv sedačka k ničemu,“ myslí si Křenek.

Díky vybudování kvalitního zasněžovacího systému mohlo středisko eliminovat lednové výkyvy sněhové pokrývky. „Ohlédnu-li se zpět, je neuvěřitelné, že jsme v lednu museli areál, který končí v nadmořské výšce pouhých 500 metrů, uzavřít pouze na 1 den,“ tvrdí Křenek.

Ve třech areálech horského střediska Soláň-Karolinka, které jsou od sebe vzdáleny necelých 9 kilometrů, naleznou návštěvníci přes 8 kilometrů sjezdovek všech náročností. Na alpské lyžaře čekají ve středisku především náročná kilometrová sjezdovka v Karolince a černá sjezdovka Kamikaze na Soláni.

Na své si v horském středisku Soláň-Karolinka přijdou i snowboardisté. Pro snowboarďáky v Karolince vybudovali zbrusu nový snowpark se dvěma plnohodnotnými lajnami, třemi skoky a třinácti raily a boxy. „Na náš snowpark jsme opravdu pyšní,“ tvrdí Křenek.