„Skutečně podle výsledku našich šetření působí slivovice účinněji než jakýkoliv antiperspirant těch nejlepších světových značek,“ informoval přímo z konference jeden z jejích účastníků vsetínský lékař Pavol Lambert.

Dle laboratorních testů totiž pouhá jedna štamprle blahodárné tekutiny téměř okamžitě zastaví pocení. „Člověk se začne zevnitř ohřívat, a tím organismus spustí proces ochlazování,“ vysvětlil známý lékař.

Po oficiálním vyhlášení lékařů, které se dostalo do médií v minulých dnech, byly ihned po celém světě vykoupeny veškeré zásoby lihovin s označením Slivovice.
Na základě toho se však zvedla také vlna kritických hlasů z řad renomovaných kosmetických firem, kterým i v těchto horkých dnech klesl prodej deodorantů.
„Všechno je to nebezpečný nesmysl, který napomáhá pouze alkoholové lobby z Východní Evropy. Valašsko! Kde to je?“ rozčiloval se na tiskové konferenci šéf nejmenované kosmetické firmy.

„Také naša stařenka říkala, že jediná možnost, jak slivovica zabrání pocení je, že v tom horku dotyčný padne pod strom nebo do potoka,“ nechala se slyšet odpůrkyně popíjení slivovice a dealerka kosmetických přípravků MaryKay Vlasta Orságová.

Text se nezakládá na pravdě