Pracovníci Poradny pro ženy a dívky vytipovali rodiny z řad klientů, s nimiž pravidelně komunikují, právě na žádost rožnovských úředníků. Děti pak napsaly svá vánoční přání pro Ježíška a zaměstnanci jednotlivých odborů jim je postupně plnili. Pod stromečkem se tak děti radovaly například z plyšáků, deskových her, kosmetiky pro malé slečny, autíček, knížek a dalších věcí.

„Akce Strom splněných přání je nápad jednoho z našich zaměstnanců. Oslovili jsme poradnu s žádostí o pomoc při výběru rodin a vše se dalo do pohybu. Děti si napsaly přání, my jsme jednotlivá přání pověsili jako baňky na náš vánoční strom v hale úřadu a zaměstnanci si zahráli na Ježíška,“ přiblížila tajemnice Městského úřadu Rožnov Lenka Pavelková.

Nakoupené a zabalené dárky poté úředníci předali pracovníkům poradny, kteří se postarali, aby všechny našly své adresáty. „Chci poděkovat zaměstnancům úřadu, kteří tento nápad okamžitě podpořili, a společně jsme tak mohli mnohým rodinám udělat Vánoce o něco veselejší,“ dodala Lenka Pavelková.