Jelínek ale na svém postoji zřejmě trvá. „Omlouvat se nebudu,“ sdělil Vičarové i ostatním zastupitelům na schůzi. V minulosti se nechal slyšet, že v T Klubu není vše v pořádku s účetnictvím. Podle něj Lenka Vičarová rozdávala vstupenky na kulturní akce bez řádných evidenčních čísel. Není tedy možné zjistit, komu se dostaly do rukou, komu byly prodány.

Spor přerostl až v policejní vyšetřování, jehož závěry ale žádné pochybení ze strany T klubu neprokázaly.

Policisté z oddělení hospodářské kriminality zkoumali prodej vstupenek na srpnové Valašské folkrockování. „Kvalifikovaným posouzením a provedeným šetřením nebyly zjištěny skutečnosti nasvědčující tomu, že by byl spáchán trestný čin a odůvodňující zahájení úkonů trestního řízení,“ shrnul výsledky vyšetřování policejní komisař Radek Chromčák. Podle jeho vyjádření policie proto rozhodla o založení věci.

Lenka Vičarová proto požaduje po Jelínkovi veřejnou omluvu. K té zastupitele vyzvala prostřednictvím své právní zástupkyně Ireny Hučkové.

„Opakovaně jsem písemně požádala pana Ivo Jelínka o vystoupení na jednání zastupitelstva svolávaného na 13. prosince 2011. Můj klient požaduje, aby pan Jelínek uvedl na pravou míru nepravdivé informace uvedené o něm a jeho ředitelce Lence Vičarové na zářijovém jednání zastupitelstva,“ napsala Hučková v dopise starostce Rožnova Markétě Blinkové.

Zároveň ji touto cestou požádala, aby bylo Ivo Jelínkovi vystoupení na zastupitelstvu umožněno. Ivo Jelínek prostor k omluvě na zasedání skutečně dostal, nicméně jej nevyužil.

Jak ovšem vyplývá z vyjádření Lenky Vičarové, celá aféra zřejmě ještě neskončila. „Právní zástupce T klubu se bude uměle vytvořenou kauzou, kdy byla jednáním Ivo Jelínka poškozena dobrá pověst T klubu, nadále zabývat. Jednotlivé právní kroky nebudeme v předstihu zveřejňovat,“ uvedla k celé situaci Vičarová. Podle svých slov už celou věc dál komentovat nehodlá.