„Interaktivní úřední deska umožňuje na jednom místě přehledně prezentovat všechny důležité informace občanům. Aktuální dokumenty, které jsou rozřazeny do jednotlivých kategorií se zobrazují na této úřední desce 24 hodin denně,“ informovala mluvčí radnice Petra Graclíková s tím, že občané tam najdou jak povinně zveřejňované dokumenty, tak i webové stránky města nebo turistické webové stránky.

Vyklízení a demolice Kina Panorama v Rožnově pod Radhoštěm, které ustoupí stavbě nového víceúčelového kulturního centra; březen 2022
Stavba kulturního centra v Rožnově pokračuje, jeho cena se však navýší

„Jedná se o jednoduchý dotykový panel, který je uživatelsky velmi přívětivý a rozhodně přehledný. Umožňuje tak lidem, aby si mohli kdykoliv přečíst aktuality, které se ve městě dějí, ale také povinně zveřejňované dokumenty. Osoby na invalidním vozíku mohou k ovládání úřední desky využít speciální tlačítko, které přesune ovládací lištu do spodní části obrazovky,“ uvedl starosta města Jiří Pavlica.

Elektronická úřední deska byla financována z projektu Kontaktní úřad Rožnov pod Radhoštěm ve výši 220 tisíc korun včetně DPH.