Mrzí mne, že se vůbec nikdo nezaobírá skutečností, že jsou vytahovány ze spisů věci a dávány médiím, a tím je samozřejmě porušován zákon. Já Jiřímu Čunkovi věřím. Byla to politická vražda díky médiím.

Jaroslav Kubín, starosta Rožnova Jestli jeho postup byl v minulosti oprávněný nebo neoprávněný, to musí posoudit někdo jiný. Nemohu hodnotit ani postup vrchní státní zástupkyně. Nicméně nikdo z Valašska to neměl a nemá v Praze lehké.

Lubomír Vaculín, starosta Zubří Jeho odstoupení je pro Valachy i celý okres veliká škoda. Pokud byl v Praze, měl pro nás starosty ze zdejších měst a obcí podstatně lidštější a upřímnější přístup. Přestože jsem při jednáních Jiřího Čunka často nepotkal, připadá mi to spíše jako politická záležitost.

Tomáš Hořelica, starosta Karolinky Problém je v tom, že se podle mého názoru už nemá šanci do politiky vrátit. Upletli na něj bič, aniž není dosud jasné, zda něco provedl, nebo ne.

Stanislav Pitrun, starosta Kelče Vůči Jiřímu Čunkovi to byla velmi dobře sehraná akce. Musela přitom stát obrovské peníze toho, kdo o něm chtěl vytáhnout informace z minulosti.