Přinášíme vám výsledky mistrovské kopané v regionu. čtěte více Výsledky mistrovské kopané v regionu

Country hudba a počasí. Tato dvě témata byla v pátek a sobotu nejčastěji probírána v Bystřičce na Vsetínsku. V areálu zdejšího letního kina se totiž už podvanácté uskutečnil festival Starý dobrý western, který se zaměřuje na country a bluegrassovou­ hudbu. čtěte více Starý dobrý western přilákal dva tisíce příznivců country (fotogalerie)

Valašské muzeum v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm se v uplynulých třech dnech stalo centrem slovenského folklóru. V areálu Dřevěného městečka se konal dvanáctý ročník festivalu Jánošíkův dukát. čtěte více Rožnovský skanzen nabídl tři dny slovenského folklóru (fotogalerie)

Nekonečné zástupy lidí mířily v sobotu odpoledne k informačnímu centru Zvonice na Soláni. Přilákal je druhý ročník Haferového mlsání, který zdejší pracovníci uspořádali. čtěte více Na Soláni koštovali dobroty z borůvek (fotogalerie)

S dobrým pocitem se ohlížejí organizátoři za nultým ročníkem Pivních slavností, které se konaly v sobotu v Lužné na Hornolidečsku. Ochutnat několik druhů zlatavého moku a pobavit se při hudební produkci živých kapel přišlo na obecní taneční kolo více než dvě stě lidí. čtěte více Lužná zažila své první Pivní slavnosti (fotogalerie)

Pošestnácté se areál Karlovského muzea ve Velkých Karlovicích stal dějištěm tradičního setkání řezbářů. Návštěvníci mohli jejich um obdivovat od minulého čtvrtka až do neděle. čtěte více V neděli skončilo setkání řezbářů v Karlovicích (fotogalerie)

Jen s velkými obtížemi bylo v neděli možné projet či projít centrem Velkých Karlovic. Konala se zde pouť, která se už tradičně řadí k největším na Valašsku. čtěte více Centrum Karlovic ožilo tradiční poutí (fotogalerie)

V pátek 6. srpna okolo poledne zasahovali hasiči u požáru elektroniky v rodinném domě v Rožnově pod Radhoštěm. čtěte více Blesk způsobil požár elektroniky (fotogalerie)

U Valašské Senice na Vsetínsku se v neděli 8. srpna před osmou hodinou ranní zřítilo ultra lehké letadlo. Osmapadesátiletý pilot z Bohumína skončil se středně těžkými zraněními na chirurgické ambulanci nemocnice ve Vsetíně. čtěte více U Valašské Senice havaroval ultralight (fotogalerie)