Poprvé mezinárodně, podruhé na Hornolidečsku ale v každém případě výtečně. Tak by se dal stručně shrnout dvanáctý ročník Soutěže o najlepší valašskú slivovicu, který se odehrál v sobotu v kulturním domě ve Střelné. čtěte více Nejlepší slivovice dorazila do Střelné ze Slovenska (fotogalerie)

Houby, houbaření a kvalitní slivovice. To byla v sobotu 27. února odpoledne hlavní témata hovoru v kulturním domě ve Francově Lhotě. čtěte více Ve Francově Lhotě koštovali houby a slivovici (fotogalerie)

Bouřlivé ovace sklidili v sobotu 27. února večer herci Divadla v Lidovém domě ve Vsetíně. Před publikum předstoupili s premiérou hry Osiřelý západ současného irského autora Martina McDonagha. čtěte více Premiéra hry Osiřelý západ sklidila úspěch (fotogalerie)

Hokejisté Valašského Meziříčí prohráli na domácím ledě v sobotním 41. kole druhé ligy s Přerovem. čtěte více Bobři boj o čelo nezvládli, Vsetín šokoval Hodonín (fotogalerie)

Házenkáři Gumáren Zubří splnili povinnost a podle očekávání zvítězili v sobotním předposledním 21. kole základní části Zubr extraligy ve Dvoře Králové. čtěte více Zubřané splnili úkol, ale hodně se nadřeli