Náklady na další úpravy Luhu se přiblíží 7,4 milionu korun. „Šestá etapa zahrnuje stavební úpravy silnice a chodníku na ulici Technická a chodníku na ulici Svornosti. Součástí je výstavba parkovacích stání na ulici Svornosti včetně příjezdové komunikace, dopravního značení a vybudování železobetonové opěrné zdi. Samozřejmostí je oprava ploch pro kontejnery na odpad,“ vyjmenoval starosta Vsetína Jiří Růžička.

Šestá etapa obnovy Luhu začne v dubnu 2020. Společnost SWIETELSKY stavební, s. r. o., která uspěla ve veřejné soutěži na dodavatele stavby, má podle smlouvy na její na dokončení 200 dní. Finální sedmá etapa bude následovat o rok později.

S regenerací sídliště započalo město v roce 2015. Proinvestovalo zde více než 40 milionů korun. První tři etapy podpořilo dotacemi v celkové výši 12 milionů korun ministerstvo pro místní rozvoj. V letech 2018 a 2019 město na státní podporu nedosáhlo.

Pietní akt u památníku obětem totalitních režimů v Panské zahradě ve Vsetíně u příležitosti oslav 30. výročí sametové revoluce; neděle 17. listopadu 2019
Vsetíňané si sametovou revoluci připomněli na náměstí Svobody
Silvestrovský ohňostroj u Domu kultury ve Vsetíně
Ohňostroj ve Vsetíně bude. Argumenty o trápení zvířat neuspěly