V anketě, kterou vyhlásila rožnovská radnice, mohou hlasovat do konce září. A to prostřednictvím anketních lístků, jež obdrželi do schránky, nebo přes email. Rekonstrukci hřiště pak vedení města plánuje na příští rok.

„Chceme znát názor lidí, jak by si představovali plochu bývalého dětského hřiště zrekonstruovat. Podněty budou sloužit jako podklad pro rozhodování radních,“ řekl k průzkumu místostarosta Rožnova Jan Kučera.

Co se nabízených možností týče – klidová zóna (Varianta A) by podle místostarosty znamenala rozmístění laviček, zbudování zastřešeného posezení a také úpravu zeleně. „Varianta B představuje nové dětské hřiště s herními prvky pro děti, například houpačkou, pískovištěm, klouzačkou a jinými. Varianta C využívá plochu pro workout či fitness hřiště, které by obsahovalo zejména prvky k posilování těla,“ představil Kučera.

Anketní lístek s volbou varianty mohou lidé vytisknutý a vyplněný donést na podatelnu MěÚ nebo poslat jednoduchou e-mailovou odpověď s oznámením vybrané varianty či svými podněty na adresu iveta.dorotikova@roznov.cz. Obojí nejpozději do 30. září. Další informace naleznou zájemci na webu města.