Za téměř letního počasí si lidé užívali koncerty, taneční a šermířská vystoupení i příjezd početné skupiny motorkářů. Také mohli pobýt v mobilním planetáriu a tvořit v kreativních dílnách, děti se vozily na kolotočích a dováděly v nafukovacích atrakcích. Sobotnímu večeru dala nádech mystiky ohňová show, jeho vrcholem byl koncert kapely Divokej Bill.

„Uvidíme, jestli si nějakou kapelu vůbec poslechneme. Zatím jsme se s dětmi zasekli na atrakcích,“ smála se Lucie Orságová z Valašského Meziříčí.

Mezi účinkujícími byla i Lucie Redlová. „Jsem za to pozvání ráda, popravdě jsem na ně trochu čekala,“ přiznala domácí zpěvačka, jež na této akci vystoupila poprvé.

„Je mi sympatická tím, že vedle slavných hvězd tady hrají místní kapely. A těší mě, že svou účastí můžu podpořit dobrou věc,“ připomněla Redlová dobročinný rozměr zábavného odpoledne.

Výtěžek ze vstupného pořadatelé věnují onkologicky nemocným dětem a dětskému oddělení místní nemocnice. „Říct, že jsem nadšený, je slabé slovo. Počasí vyšlo nádherně, kapely i publikum jsou skvělé,“ zářil spokojeností Libor Zimmer z Nadačního fondu Jonášek.