Obě sjezdovky jsou otevřeny denně od 8.30 do 17.30 hodin, ve stejném čase je v provozu také Lyžařská škola Razulák.

Od 26. prosince bude také denně otevřeno i oblíbené bistro u sjezdovky Razula s nabídkou burgerů, kyselice, pizzy, frgálů a dalšího teplého i studeného občerstvení. Sezonu zahájí i půjčovna lyžařského vybavení, která nabízí nejen lyže a snowboardy, ale také třeba skialpy nebo běžkařské sety.

„Hodně lidí už volalo právě kvůli rezervaci běžek. Přírodního sněhu v posledních pár dnech přibylo, což běžkaře láká. I dnes během dne chumelilo,“ doplnila v sobotu mluvčí. Stopy však zatím nejsou strojově upraveny, běžkaři si je ale v údolí prošlapávají sami.

S návštěvností v minulých dnech, kdy byla otevřena jen rodinná sjezdovka Horal s lyžařskou školou, jsou provozovatelé Ski areálu Razula spokojení.

„Před Vánoci k nám mířili hlavně rodiče s dětmi z okolí, slušný zájem byl i o lyžování na Štědrý den, přestože moc nepřálo počasí. V tuto dobu převažují na svahu hosté našich hotelů Lanterna a Horal, kteří jsou u nás na vánočních pobytech. Očekáváme, že v příštích dnech návštěvníků výrazněji přibude, protože máme v našich hotelech hodně rezervací na pobyty mezi svátky, navíc před silvestrem se začínají plnit ve Velkých Karlovicích i okolní chalupy a penziony,“ uzavřela mluvčí.