Benefici svým vystoupením podpořila Valašská cimbálová muzika, zpěvačka Kamila Polonyová a také kapely Minami, Kosovci, JinéKafe revival a Headmaster.

„Chtěla bych poděkovat všem organizátorům ze spolku Lačnovjané pro lepší Lačnov, kteří akci v tak krátké době úspěšně připravili a zrealizovali. Také si vážíme vstřícné účasti hudebníků a kapel. A především děkujeme návštěvníkům, kteří přijali pozvání a přišli myšlenku humanitární pomoci pro Ukrajinu podpořit,“ uvedla starostka města Valašské Klobouky Eliška Olšáková.

Režisér Martin Pátek natočil ve Vsetíně dva filmy o vynálezci, odbojáři a někdejším starostovi Vsetína Josefu Sousedíkovi.
Filmy o Sousedíkovi připomenou legendární Slovenskou strelu i výslech na gestapu

„Poděkování patří všem spolupracovníkům a přátelům, kteří při akci přiložili ruku k dílu, a také Kulturnímu a vzdělávacímu středisku Valašské Klobouky za zázemí a technickou pomoc. A největší dík směřuje návštěvníkům, kteří se zasloužili o tento úžasný benefiční výsledek. Rozdělíme jej mezi konta Charity ČR a organizace Člověk v tísni,“ uzavřel Karel Buček, organizátor akce ze spolku Lačnovjané pro lepší Lačnov.