Procházku areálem karolinských skláren mohou zájemci absolvovat od osmi do dvanácti hodin. Kromě vnitřních prostor zhlédnou rovněž ukázku dekorace výrobků leptáním. Domů si pak mohou odnést nejrůznější sklářské výtvory zakoupené přímo z rukou zaměstnanců skláren. „Od osmi do dvanácti si zájemci mohou prohlédnout rovněž prostory firmy Moser," podotkla Alžběta Gášková z Informačního centra Karolinka.

Jarmarečním veselím se rozzáří také Radniční náměstí. „Zajímavostí je, že se na náměstí budou konat i farmářské trhy, takže tam toho bude více," zmínila Gášková.

Od devíti hodin ráno se na pódiu představí dechová hudba Karolinka, folklorní soubor Jasénka Vsetín, slovenská skupina Cookies i Nefertitidream se svými orientálními tanci. „Děti se mohou těšit na klaunské vystoupení, balonkovou show i diskotéku," nastínila pracovnice informačního centra.

Příchozí se mohou veselit až do brzkých ranních hodin. Po vystoupení slovenské zpěvačky Kristíny a Grassbandu Karolinka zakončí jarmark Rivieras Show Band.