K vidění byla zhruba stovka aut vyrobených od roku 1906 až do roku 1978. Na spanilé jízdě Beskydskou krajinou nebyla nouze o vozy nejrůznějších značek.

Lidé obdivovali Škodu Felicii z roku 1960, Chevrolet z roku 1934 nebo například Porsche vyrobené v roce 1967.

Na srazu nechyběl ani anglický taxík. Z Bratislavy s ním přijel Pete Miller. „Chtěl jsem přijet s typicky britským vozem. Zvažoval jsem londýnský dvoupodlažní autobus, nebo taxi. S autobusem to nakonec nevyšlo,“ přiblížil s úsměvem rodák z Birminghamu.

Se svým taxi jezdí již tři roky. „Auto má najeto už přes půl milionu kilometrů, ale pořád funguje dobře,“ pochválil sympatický cizinec svůj dopravní prostředek.

Miller se Beskydské rallye účastní z několika důvodů. „Pokaždé se totiž sjedou auta, která jsou například vyrobená ve Velké Británii, ale už tam nejsou k vidění,“ řekl nadšený řidič. Dalším důvodem je podle něj i přátelství, které si s ostatními řidiči veteránů vybudoval.

V Karolince se motoristé stavili jako na své předposlední zastávce Slovenské etapy. Svou pouť odstartovali ráno z Bílé, své vozy předvedli například v Klokočově, Staškově nebo Turzovce.