PÁTEK 22. KVĚTNA

FOTBAL

Základní třída Uherské Hradiště: Ostr. N. Ves B – Tučapy (16.30). Vsetín III. třída: Krhová – Police (UT Val. Meziříčí, 18.30). Zlín IV. třída: Fryšták C – Bratřejov (18).

SOBOTA 23. KVĚTNA

AEROBIK

Finále 1. ročníku Oriflame Aerobic Tour 2009 (10, sportovní hala v Hluku).

FOTBAL

I. liga: Zlín – Brno (15). MSFL: Kroměříž – Bystrc (16.30). Divize: Hulín – Šardice, Napajedla – Boskovice, Bystřice p. H. – MS. Albrechtice, Velké Karlovice – Orlová (16.30), Viktoria Otrokovice – Třebíč (17.30). Krajský přebor: Vigantice – 1. Valašský FC, Provodov – Zborovice, Holešov – Ostr. N. Ves (Střelnice), Vlachovice – Dolní Němčí, Kateřinice – FC Vsetín, Spytihněv – Slušovice (16.30). I. A třída: Hrachovec – Lidečko, Příluky – Vidče (16.30). I. B třída: Prostř. Bečva – Podlesí (16), Val. Meziříčí B – V. Karlovice B (UT), Kelč – Choryně, Rusava – Hvozdná, Osvětimany – Hluk B (16.30). Kroměříž III. třída: Lubná B – Roštín (16.30). Okresní přebor Vsetín: Hošťálková – Ratiboř (16.30). Vsetín III. třída: Ústí – Růžďka (16.30). Vsetín IV. třída: Juřinka B – Jablůnka B, Jarcová – Jesenice (16.30). Okresní přebor Zlín: Štípa – Nevšová, Dolní Lhota – Tečovice, Jaroslavice – SK Vizovice (16.30). Zlín III. třída: Březůvky – Lukov B (16.30). Moravskoslezská divize žen: Val. Meziříčí – Vítkovice (UT, 13.30). Meziokresní přebor žen: Nezdenice – Valašský Meziříčí B (13.30), Tichov – Bohuslavice u Zlína, Březnice – Divnice (16.30).

HÁZENÁ

Středomoravská liga mužů: Uherské Hradiště – Bystřice pod Hostýnem B (15).

JEZDECTVÍ

O pohár obce Pravčice (10).

NOHEJBAL

I. liga mužů: Vsetín A – Český Brod (14). Krajská soutěž mužů: Valašské Meziříčí – Vsetín C, Zlín-Prštné – Otrokovice, Bystřice pod Hostýnem – Vlčnov (9).

NEDĚLE 24. KVĚTNA

FOTBAL

Divize: Slavičín – Valašské Meziříčí (16.30). Krajský přebor: Hluk – Uherský Brod, Morkovice – Chropyně (16.30). I. A třída: Brumov B – Hutisko-Solanec (10), Luhačovice – Březolupy (UT, 10.15), Nedašov – Juřinka, Dolní Bečva – Val. Bystřice, Lhota u Vsetína – Lukov, Lužkovice – Podkopná Lhota, Boršice – Kvasice, Žalkovice – Újezdec-Těšov, Nedachlebice – Prakšice-Pašov., Ořechov – Slovácko C, Jis. Otrokovice – Šumice (Nový stadion), Mladcová – V. Otrokovice B (16.30). I. B třída: Val. Příkazy – Horní Lideč (10), Holešov B – Slavičín B (Všetuly, 10.15), Zubří – Val. Polanka, Zašová – Loučka, Hovězí – Poličná, Lubná – Míškovice, Slavkov p. H. – Louky, Val. Klobouky – Bylnice, Fryšták – Malenovice, Těšnovice – Štítná n. Vl., Ostr. Lhota – Zlámanec, Kudlovice – Bánov, Slavkov – Bojkovice, Jalubí – Uherský Ostroh, Strání – Zlechov (Horní Němčí), Kněžpole – Koryčany (16.30). Okresní přebor Kroměříž: Prusinovice – Tučapy, Mrlínek – Chvalčov, Skaštice – Počenice, Žeranovice – Martinice, Němčice – Roštění, Zdounky – Kyselovice, Záhlinice – Admira Hulín (16.30). Kroměříž III. třída: Rusava B – Kostelec u Hol. (10.15), Žalkovice B – Břest (14), Komárno – Zahnašovice, Hlinsko p. H. – Mysločovice B, Pravčice – Ludslavice (UT Hulín), Rymice – Kyselovice B, Rajnochovice – Loukov, Zlobice – Šelešovice, Bezměrov – Bařice, Dřínov – Litenčice, Lutopecny – Rataje, Troubky – Kvasice B (16.30). Okresní přebor Uherské Hradiště: Jarošov – Traplice, Hradčovice – Nezdenice, Nedakonice – Tupesy, Drslavice – Bílovice (obr. pořadí), Sušice – Mařatice, Břestek – Boršice u Bl., Polešovice – Kostelany (16.30). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Korytná – Havřice, Nivnice – Bystřice p. L., Březová – Buchlovice, Staré Město – Mistřice, Pitín – Horní Němčí, Huštěnovice – Popovice, Slov.-Vážany – Košíky (16.30). Základní třída Uherské Hradiště: Podolí B – Strání B (10), Částkov – Bílovice B (10.15), Jalubí B – Uh. Ostroh B, Březová B – Jankovice, Rudice – Komňa (14), St. Hrozenkov – Boršice u Bl. B, Suchá Loz – Záhorovice (15), Medlovice – Tupesy B, Stříbrnice – Babice, Topolná – Podolí, Žítková – Krhov, Vlčnov – Přečkovice (16.30). Okresní přebor Vsetín: Janová – Střítež n. B., Prlov – Jablůnka, Halenkov – Nový Hrozenkov, Horní Bečva – Liptál, Francova Lhota – FC Vsetín B, Bynina – Kateřinice B (16.30). Vsetín III. třída: Hrachovec B – Val. Senice, Leskovec – Branky, Choryně B – Dolní Bečva B, Huslenky – Lhotka n. B., Lužná – Podlesí B (16.30). Vsetín IV. třída: Janová B – Lačnov (10.15), Střelná – Ratiboř B, Velká Lhota – Mikulůvka (15), Študlov – Lidečko B (15.30), Poličná B – Kladeruby (16.30). Okresní přebor Zlín: Tlumačov – Návojná, Napajedla B – Sehradice, Ludkovice – Březnice, Březová – Újezd (16.30). Zlín III. třída: Fryšták B – Tečovice B, Jestřabí – Vlachovice B (10), Drnovice – Biskupice (14), Všemina – Veselá, Velký Ořechov – Mladcová B, Kašava – Lípa, Komárov – Pohořelice, Paseky – Zádveřice (Březůvky), Šanov – Pozlovice, Kostelec – Hřivínův Újezd, Rokytnice – Mirošov, Štítná n. Vl. B – Smolina, Slopné – Vysoké Pole (16.30). Zlín IV. třída: Veselá B – Štípa B, Horní Lhota – Dolní Lhota B (10), Tichov – Luhačovice B, Sehradice B – Nedašova Lhota (10.15), Žlutava – Louky B, Lhota u Malenovic – Kudlov, Provodov B – FC Vizovice, Halenkovice – Mysločovice, Doubravy – Neslyšící, Spytihněv B – Racková, Neubuz – Vlčková, SK Vizovice B – Lužkovice B, Jaroslavice B – Trnava, Petrůvka – Lipová, Divnice – Bohuslavice, Poteč – Rudimov (16.30). Moravskoslezská liga žen: Holešovské holky – Přerov (Střelnice, 14).

HÁZENÁ

Středomoravská liga mužů: Napajedla B – Senice na Hané (11.30).

NOHEJBAL

I. liga mužů: Vsetín A – Solidarita Praha (14). II. liga mužů: Vsetín B – Bedřichov (10).

RAGBY

Pohár ČSRU, semifinále: Zlín – Havířov (15).