V nabitém programu si ale každý milovník muziky najde oblíbené melodie. Vystoupí dívčí kapela ze Vsetína Spolek vdolek, mladoboleslavská Isara balancující na hraně folk/world music, na folk-bluesovou strunu zahraje kapela Alibaba z Olomouce.

„Dále se návštěvníci mohou těšit na kvartet 4Susan, který připomene tvorbu nezapomenutelné Zuzany Navarové,“ upozornila hlavní pořadatelka Eva Endy Rohlenová.

Dodala, že přijede také Svaťa Kotas band hrající vlastní tvorbu na pomezí bluegrassu, folku a novoakustické hudby, jako každý rok si i letos ze Slovenska najde cestu zakládající skupina Jasoň a představí i další slovenský zástupce seskupení Archivny Chlapec.

Jako hlavní host vystoupí kapela Folk Team hrající už od roku 1974. „Folkrockoví muzikanti Roman Venclovský, Ivan Huvar a Pavel Kopřiva jsou zárukou výjimečného zážitku,“ ujistila Eva Rohlenová.

Na závěr čeká všechny návštěvníky country bál s kapelou Vocode.
Jednotné vstupné na festival činí 200 korun. První tóny se Pulčínem začnou linout v sobotu 28. července v pravé poledne. Stalo se však už tradicí, že mnozí návštěvníci přijíždějí již v pátek na večerní session.

Výběr kapel hraje klíčovou roli pro každý festival, avšak jedinečnost Amfolkfestu se pojí i s nádhernou krajinou Pulčínských skal a přátelskou až rodinou atmosférou.

„Jsem ráda, že kromě dobré muziky slouží festival i jako místo pro každoroční setkání stálých návštěvníků, pořadatelů a přátel, kteří nám fandí. Vlna energie, kterou s sebou přináší na pulčínský kopec, je vždy nepopsatelná,“ doplnila Eva Endy Rohlenová.

Srdce festivalu tepe ve zrekonstruovaných prostorách pulčínského Informačního centra a v přilehlé zahradě. Program pro děti zajišťuje Rodinné a mateřské centrum Sluníčko. Stanování je možné na romantickém tábořišti u skal, v areálu restaurace Stodola, nebo blíže k centru dění na louce u restaurace U Williho. V blízkosti této restaurace je zajištěno i parkování pro festivalové návštěvníky.