Akce odstartovala ve čtyři hodiny odpoledne. Program plný her a zábavy vyvrcholil ohňostrojem.

Během děstkého silvestra se pořadatelé pochválili, co všechno mohou děti po celý rok v Alcedu zažít. Připravili pro ně totiž také projekci fotogradií z nejrůznějščích akcí. Na řadu přišly také básničky pro děti spojené s pohybovou hrou. Odchod starého a příchod nového roku pořadatelé pojali jako divadelní scénku. Do ní se zapojila také starostka Vsetína Iveta Táborská, která dětem pomohla přivolat rok 2011.

Pořadatelé byli se zájmem o akci spokojeni. Sjeli se zde lidé z širokého okolí.„Těší nás velký zájem lidí, i přesto, že byla velká zima. Vše vyšlo podle plánu, jsme spokojeni,“ podělil se o dojmy garant akce Martin Cigánik z Alceda.

Chvála zněla také od samotných dětí i jejich rodičů. Malí návštěvníci nejvíce obdivovali ohňostroj.„Bylo to moc hezké,“ pochválila jedenáctiletá Aneta Lysáková z Poteče. Také osmiletému Jirkovi Karolovi ze Vsetína se dětský program líbil. „Bylo to výborné. Nejlepší byl ohňostroj,“ neskrýval nadšení.

Dospělí zase byli příjemně překvapeni z velké návštěvnosti, programu i přítomnosti stánkařů, kteří na akci byli přizváni vůbec poprvé.„Jsme moc spokojeni. Malá se dříve ohňostroje bála, ale letos se jí to moc líbilo,“ uvedla maminka tříleté Soni Lenka Pechalová ze Vsetína. Také tatínek Jirky Tomáš Karola pochválil organizaci akce. „Ohňostroj byl výtečný. Dětem se program moc líbil. Nečekal jsem ani tak velkou účast lidí,“ shrnul.