Mimo klasické oblečení byl ke koupi pestrý výběr autosedaček, kočárků a doplňků. „V pátek jsme brali věci do prodeje pomalu celý den. V odpoledních hodinách jsme měli otevřená dvě stanoviště, kde jsme přebírali od maminek zboží. Zájem byl obrovský, přes sto maminek a tatínků přineslo pestrou výbavu pro děti.

Někteří měli z předchozích let vyzkoušené, že pokud nám vše nachystali i s cenou, kterou by rádi utržili, usnadnili nám práci a sobě dobu čekání. Pak nastal čas vše roztřídit a rovnat tak, aby to bylo na sobotní nákup připravené. V sobotu už od sedmé ráno, i přes nepřívětivé počasí, se tvořila fronta zájemců o nákup. Zželelo se nám ranních ptáčat a otevřeli jsme o půlhodinu dříve.

Přesto jsme měli celé dopoledne hodně práce s odbavováním a prodejem zboží. Necelá stovka nakupujících tvořila již pověstné fronty až do zavírací doby. Pak už jsme jen třídili neprodané věci, abychom je mohli vrátit a uklidit Sluníčko tak, aby bylo vše nachystané na normální týdenní provoz.

Oblečení, které si prodávající nechtěli převzít zpět, v letošním roce putovalo do Azylového domu pro matky s dětmi a pro potřeby terénní asistence. Jsme rádi, že je náš bazárek rok od roku více vyhledávaný, jen prostory nejsou nafukovací,“ dodala Pavla Fojtíková, vedoucí centra.