Lyžuj a plav: ke skipasu vstupenka do bazénů

Ve Velkých Karlovicích a okolí můžete vybírat z několika lyžařských středisek. Ve Ski areálu Razula dostanete k lyžování i hodnotný dárek: k celodennímu skipasu volnou vstupenku na 2, 5 hodiny do termálních bazénů relaxačního centra Wellness Horal (více o akci Lyžuj a plav).

Ski areál Razula stále nabízí výborné podmínky: hlavní sjezdovka Razula (1 km, převýšení 210 m) baví hlavně zkušené lyžaře, sjezdovka Horal (350 m, převýšení 40 m) s lyžařskou školou a dětským parkem s pojízdným kobercem je jako stvořená pro děti a začátečníky. Lyžuje se denně od 8:30 do 17:30.

Pizza a uzená žebra v Bistru Razula

Kam zajít za dobrým jídlem? Pro rychlé občerstvení doporučujeme Bistro Razula na úpatí sjezdovky Razula. Mimo „klasickou“ kuchyni tu od pátku do neděle dělají i šest druhů pizzy, žhavou novinkou jsou vynikající grilovaná vepřová žebra.

Pokud si chcete posedět déle a pochutnat si na moderní valašské gastronomii, navštivte restaurace hotelů Lanterna a Horal.

Kde se zahřát? Zaplujte do Wellness Horal

Po lyžování, procházce či výletu na běžkách přijde vhod trocha relaxace. Pojďte spočinout do termálních bazénů relaxačního centra Wellness Horal. Ulevit unaveným svalům můžete i v saunovém světě, kde se až devětkrát denně pořádají saunové rituály, nebo při exotické masáži z rukou masérek a masérů z Thajska, Filipín, Bali a Indie. Cena masáže zahrnuje i neomezený pobyt ve wellness centru.

Náš tip: v sobotu 7. března je v rámci Saunové noci otevřeno Wellness Horal mimořádně až do půlnoci.

Pobyty s ubytováním dětí zdarma

Pokud chcete vyrazit aspoň na pár dnů, využijte ubytování v hotelech Lanterna a Horal, které nabízejí komfortní zázemí i pro rodiny. Balíček Zimní dovolená v Beskydech nabízí ubytování dětí na přistýlce zdarma, slevu na skipas do dvou areálů, neomezený wellness, snídani a večeři, exotickou masáž a další výhody, ve Spa hotelu Lanterna dokonce i oběd. Ještě je k dispozici pár volných pokojů. Nebo využijte mimořádně zvýhodněné ceny ve vybraných termínech ve Spa hotelu Lanterna.

Testování skialpů a Maškarní lyžovačka

Nenechejte si ujít chystané akce. V sobotu 29. února je pro vás připraveno testování skialpů Dynafit na sjezdovce Razula, v neděli 1. března se koná závod O pohár strašidýlka Razuláka a v sobotu 14. března lyžařská sezóna vyvrcholí oblíbenou Maškarní lyžovačkou na Horalu.

Tip na špatné počasí: zkuste si golf

Čím se zabavit, když se setmí nebo vás zaskočí špatné počasí? Zkuste golf pod střechou. Že jste golf ještě nehráli? V hotelu Horalu nabízejí program Zimní golf pro každého právě pro úplné začátečníky nebo rodiny, během nějž se dozvíte základy a vyzkoušíte si hru s instruktorem. Je to skvělá zábava hlavně pro děti. Nebo si dejte partii bowlingu ve Sport baru hotelu Horal.

Za výhledy na rozhlednu Miloňová

Baví vás zimní pěší výlety? K nejkrásnějším nyní patří procházka k rozhledně Miloňová. Vydejte se na toto oblíbené místo, dostupné i v zimě, a pokochejte se přírodou z ptačí perspektivy. V končící zimě je to zážitek, který rozhodně stojí za to. Když vyrazíte od hotelu Lanterna, celý okruh tam i zpět měří 6 km.