Diváci ji v sobotu večer svým hlasováním posunuli mezi pět nejvýše hodnocených dívek celé soutěže.

Finálový večer soutěže Česká Miss byl jistě velkou zkušeností. S jakými pocity jste se vrátila z Prahy domů do Valašského Meziříčí?

Jsem unavená a odpočívám. Samotný finálový večer jsem si ale maximálně užila. Splnil se mi sen. Dostala jsem se do top pětky. Hlasování přitom záviselo na divácích, jsem jim proto velmi vděčná, že mi dali tuto možnost. Kdo ví, možná mi účast ve finále otevře dveře a přinese zajímavé nabídky.

Být mezi prvními pěti dívkami, to už je jen krůček od pomyslných stupňů vítězů. Nemrzí vás, že jste nedosáhla na nejvyšší umístění?

Trošičku ano. O co více je člověk blíž, tím více to samozřejmě zamrzí. Ale už samotná účast ve finále je obrovské vítězství. Ne každý má takové štěstí.

Jaký byl průběh finálového večera? Překvapilo vás něco?

Letos byla hodně náročná choreografie. Hodně jsme tancovaly, vystupovaly jsme s Karlem Gottem, předváděly spodní prádlo. Snažila jsem se choreografii nepokazit. Ale nic, co by mě vyloženě zaskočilo, se nestalo. Trošku jsem se obávala rozhovoru, při kterém jsem však nakonec i neúmyslně pobavila diváky. Mám z večera skvělý dojem.

Přijel vás na finálový večer podpořit někdo z vašich blízkých či přátel?

Ano, přijela moje maminka s přítelem a poctivě fandili.

Finále České Miss 2012 je za vámi. Jaké máte plány do budoucna? Chcete se dále věnovat modelingu, nebo míříte úplně jiným směrem?

Teď se chci v prvé řadě soustředit na letošní maturitu, abych ji v pořádku zvládla. Modelingu se ale chci věnovat i nadále.

Co nejdéle to půjde. Uvidíme, možná zkusím štěstí i v zahraničí.

Související články

O korunku České Miss 2012 bojuje Nikol Petruželová

Valašský GEN: Nikola Petruželová