NOVINKA: Tématické dny ve Wellness Horal

Relaxujte výhodněji! Wellness Horal zavádí od 1. července nabídku Tématických dnů: co všední den, to jiná výhoda – v pondělí pro seniory, v úterý pro ženy, ve středu pro páry, čtvrtek je zasvěcen mužům a pátek slevě na bazény pro děti. Podrobnosti se dozvíte zde.

Wellness Horal je skvělé místo, když si chcete odpočinout i užít koupání s dětmi. Najdete tu tři termální bazény, saunový svět se saunovými rituály a nabídkou masáží i beauty ošetření, fitness centrum i opalování na venkovních terasách. Ve všední dny od 10:00 do 10:30 se v bazénu koná aquafitness.

V sobotu 3. července jste zváni na letní Saunovou noc.

Wellness den pro zdraví

Potřebujete odpočinek, ale nemáte zatím možnost ujet na delší dovolenou? Dopřejete si alespoň jeden Wellness den pro zdraví. Tento balíček zahrnuje celodenní pobyt ve Wellness Horal, masáž či beauty ošetření a tříchodový oběd na terase s krásným výhledem do údolí.

Pobyty s wellness v ceně

Chcete se zdržet přes noc? Využijte ubytování v hotelech Lanterna a Horal. Cena zahrnuje snídani, večeři a neomezený vstup do wellness, při delších pobytech také masáž, piknik nebo výuku golfu pro celou rodinu. A hlavně: spoustu programů pro děti i dospělé. Co třeba taková ranní jóga? Nebo ranní výlet s průvodcem za ranním svítáním na rozhledně Miloňová?

Grilování i táboráky u Razuly

Vyzkoušejte během výletu super nabídku občerstvení v Bistru Razula u sjezdovky Razula. Kuchaři lákají na pizzu, grilované speciality, burgery, borůvkové knedlíky nebo třeba čerstvé frgály a kyselici. Ve vybrané pátky (poprvé už 2. 7.) posezení u bistra zpříjemní cimbalistka Anežka Tkáčová. Je tu i herní zóna pro děti nebo půjčovna elektrokol KTM.

TIP! Nenechejte si ujít prázdninové úterní táboráky s kytarou (vždy od 19 hodin, opékací balíček si můžete koupit na místě). Pro děti bude připravena dílna s výrobou lucerniček, ve 20 hodin s nimi vyrazí na procházku okolím s animátory.

Nové Stezky portáše Maliny

U Bistra Razula začínají dvě nové Stezky portáše Maliny: jedna vás provede lesem s pomocí QR kódů, druhá vás nasměruje kolem naučných tabulí a zábavných prvků na vrchol sjezdovky Razula, odkud je opravdu nádherný výhled. Začíná tu i oblíbená rodinná trasa Hledej poklad na Razule. Tištěné instrukce ke všem trasám dostanete v Bistru Razula.

Kulíškova naučná stezka

Vyrazte s dětmi za poznáním zajímavostí CHKO Beskydy. Stezka dlouhá 2,5 km vede od hotelu Pod Javorem kolem hotelu Horal, kde můžete děti odměnit Kulíškovou specialitou (s plyšovým kulíškem v ceně). U Horalu je také krásné dětské hřiště.

Kurzy pečení frgálů a pizzy Chcete se naučit péct valašské frgály? Zapojte se do kurzů s pekařkou Resortu Valachy (o prázdninách vždy v úterý a neděli). Děti se mohou zúčastnit kurzů pečení pizzy v Bistru Razula každé pondělí s šéfkuchařem Josefem Tydlačkou. Ještě jsou volná místa.

Grilování na terase Horalu

Terasa hotelu Horal je místem, kde můžete spočinout během výletu, užít si dobré jídlo, pohodu s výhledem do údolí a díky dětskému koutku i hřišti si tu užijí i děti. Středeční prázdninové podvečery zpříjemní od 18:30 živá hudba (Bolek Vjaclovský a další regionální muzikanti), o víkendu se těšte na grilování – poprvé již tuto sobotu 3. a neděli 4. července.

Valachy man 6. a 7. 8. Zapojte se do legendárního triatlonového závodu Valachy Man 6. a 7. srpna u Balatonu v Novém Hrozenkově. Nabízí trasy pro děti, hobíky i zkušené sportovce.

Týden kultury na Valašsku

Závěr prázdnin bude tradičně patřit Týdnu kultury na Valašsku. Zajděte si do cirkusového šapitó na Jaroslava Duška, Divadlo Bez zábradlí, Divadlo Bolka Polívky nebo třeba představení pro děti. Pokud se během festivalu ubytujete ve Spa hotelu Lanterna, máte vstupenku grátis. Vstupenky si můžete objednat na www.tydenkultury.cz