1. A třída

VIDČE – SLUŠOVICE 2:1 (1:1) NA PEN.

Na jaře zatím velmi dobře hrající a hlavně bodující Vidče přivítalo druhý tým tabulky ze Slušovic. Zatímco se na Saharu v chladném odpoledni snášely sněhové vločky, zahřáli se mnohem lépe hosté. Na domácí vlétli a hned měli dvě dobré šance v samém úvodu. Dvě gólman Petružela zneškodnil, potřetí však už udeřilo. Na centr z pravé strany si naskočil Burša a bylo to 0:1. Domácí se však z direktu oklepali a postupně začali být nebezpečnější. Vyrovnání se dočkali pět minut před pauzou, kdy proměnil penaltu Urban. V bojovném utkání už branka nepadla, v penaltách urvali cenný bod navíc domácí.

Branky: 40. Urban – 5. Burša. Vidče: Petružela – Špůrek, Dalibor Nerad, Urban, Křenek – Vaculín, Petr Mičkal, Lukáš Vala, Stodůlka – Marák, Maceček. Střídali: Fryšara, Skotnica, Radek Mičkal, Dobeš.

VAL. PŘÍKAZY – VAL. KLOBOUKY 1:2 (0:0)

Valašské Příkazy po parádním startu do jarní části tentokrát na body nedosáhly. Domácí měli spoustu gólových šancí, které však neproměnili. Stejně tak to dopadlo dokonce i s penaltou, kterou těsně před poločasem nedal Juřica. Stejné šance využili naopak hosté a v 62. minutě šli po proměněném pokutovém kopu do vedení. O deset minut později přidali hosté z brejku i druhý gól a v koncovce celý zápas se trápící Příkazy stačily už jen snížit.

Branky: 73. Tomáš Číž – 62. Sáblík, 72. Naňák. Val. Příkazy: Valčík – Karas, Ptáček, Strnad, Dušan Polách – Smolík, Gargulák, Číž, Vlček – Juřica, Vaculka. (Střídal: Vobořil).

JUŘINKA – ZUBŘÍ 1:2 (1:0) NA PEN.

Juřinka vstupovala do utkání se skvělou jarní bilancí 3 zápasy = 3 výhry. Tentokrát ovšem o neporazitelnost přišla. V ostrém zápase šli do vedení hosté Berkou. Juřinka po hodině hry srovnala díky Štěpánovi. Poslední čtvrthodinu pak hráli hosté bez vyloučeného Berky a Juřinka šla po třech bodech. Nakonec však brala dva.

Branky: 60. Štěpán – 20. Berka. Juřinka: Orava – Paťava, Martin Šindelek, Hromádka, Šnajdr – Türscherl, Škařupa, Škorňa, Fröhlich – Štěpán, Koleček. (Střídali: Vavřík, Vaněk, Kopřiva). Zubří: Barabáš – Polách, Tichý, Bortl, Berka – Pavlíček, Jež, Jiří Raždík, Krupa – Drda, Nečas (Frňka, Škrobák).

HRACHOVEC – BRUMOV B 1:5 (1:3)

S Hrachovcem to vypadá skutečně špatně. Výsledkově to vypadá podobně, jako v minulých kolech. Hrachovec inkasoval pět branek a znovu se obrovsky trápil v koncovce. Jedinou branku domácích dal po půlhodině hry Filgas, jenže to už jen snižoval na 1:3. Ještě za tohoto stavu měli domácí moře šancí a mohli zápas minimálně zdramatizovat, ale góly prostě do sítě Brumova nepadaly.

Branka Hrachovce: 33. Filgas. Hrachovec: Růčka – Konvičný, Adamík, Baroš, Gajdůšek – Miroslav Varga, Ondrůšek, Cahlík, Volek – Filgas, Jan Vajgl. Střídal: Brázdil.

P. LHOTA – VAL. MEZIŘÍČÍ B 1:2 (0:1)

Rezerva divizního Valašského Meziříčí pokračuje v jarním výstupu tabulkou. Tentokrát přivezli svěřenci trenéra Dana Šuláka tři body z horké půdy Podkopné Lhoty. Stínem utkání bylo zranění hostujícího obránce Jana Vančury, pro kterého musela přijet sanitka.

Branky Val. Meziříčí B: Lasovský, Ondruch. Val. Meziříčí B: Příhoda – Gromus, Vaculín, Vančura, Novák – Martin Václavík, Tomáš Kundrát, Martin Lasovský, Soukup – Ondruch, Orság. (Střídali: Štys, Michal Kundrát, Švajda).

Další výsledky: Nedašov – Podlesí 1:0, Vlachovice – Štítná n. Vl. 1:0p.

1. Vlachovice 17 10 2 0 5 38:25 34
2. Slušovice 18 9 2 2 5 36:24 33
3. Štítná n. Vl. 17 8 2 2 5 24:18 30
4. Brumov B 17 8 2 2 5 39:30 30
5. Val. Příkazy 17 8 2 1 6 37:27 29
6. Podlesí 17 6 5 1 5 34:27 29
7. Val. Klobouky 17 8 1 3 5 25:28 29