Záchranáři museli do nemocnice ve Vsetíně přepravit několik lidí s podezřením na otravu alkoholem, v pátek jeden opilý agresivní výtržník skončil na záchytce v Kroměříži. Podle strážníků to byl asi třicetiletý muž. „Byl agresivní, opilý a zřejmě také pod vlivem drog. Napadal strážníky, nehodlal uposlechnout jejich pokynů a odmítl i dechovou zkoušku," přiblížil Nikolaj Martinák.

Ve stejný den se do potyčky s ochrankou u pódia na Svárově dostal zjevně opilý mladý muž. Bylo to v době, kdy na scéně hrála meziříčská kapela Mňága a Žďorp. Mladík se zřejmě dožadoval vstupu do zákulisí, v tom mu ale ochranná služba zabránila. Neobešlo se to bez strkanice, při které se ale nikdo nezranil.

Strážníci se v ulicích pohybovali v zesílených hlídkách. Z hlediska práce byl podle Martináka rušnější pátek, kdy se za zábavou vydalo nejvíce lidí. Dvoudenní festival z celkového pohledu hodnotí kladně. „Nezaznamenali jsme žádná vážnější zranění, větší výtržnosti či způsobené škody," shrnul šéf Městské policie ve Vsetíně Nikolaj Martinák.

Jako zcela bezproblémovou pak hodnotí víkendovou službu ve Vsetíně státní policisté. „Nepřijali jsme ani jedno oznámení o výtržnostech," uvedla vsetínská policejní mluvčí Lenka Javorková.