K incidentu došlo minulý týden v noci z pátku na sobotu. „Oba výtečníci se nejprve pohádali na toaletě. Vsetíňan zde svého soka udeřil pěstí do obličeje. Ten začal z nosu krvácet a později zjistil, že ho má zlomený,“ vysvětlila policejní mluvčí Lenka Javorková. Proto se také chystal z diskotéky odejít. Venku se ale oba kohouti znovu pustili do sebe. „Starší z mužů vytáhl na soupeře nůž, se kterým ho chtěl, jak uvádí, zastrašit,“ popsala dále Javorková.

Divoký Vsetíňan ovšem nemeškal a protivníkovi zasadil další ránu pěstí přímo do obličeje. To rváče z Meziříčí rozčílilo natolik, že švihl nožem a zranil mladíka na krku. „Způsobil mu řeznou ránu s dobou léčení do deseti dnů. Paradoxní na tom je, že muž se zlomeným nosem se bude se svým zraněním léčit celý měsíc,“ doplnila mluvčí.

Rvačce přihlíželo několik svědků. Devětadvacetiletému muži z Valašského Meziříčí teď hrozí z ublížení na zdraví ve stádiu pokusu až deset let vězení. Trestnímu stíhání se nevyhne ani mladší ze rváčů, kterého policisté stíhají z ublížení na zdraví s trestní sazbou do tří let.