„K prvnímu fyzickému útoku došlo v dopoledních hodinách v hotelu v Novém Hrozenkově, kde opilý manžel udeřil svoji ženu pěstí do hlavy a poté se vrhl na muže, který je v hotelu zaměstnaný. Opakovaně jej tloukl pěstmi do obličeje a napadal ho dřevěnou násadou od smetáku,“ uvedla vsetínská policejní mluvčí Lenka Javorková.

Po chvíli násilník násadu zlomil na dvě části a pokoušel se ostrými hranami bodnout muže do břicha. Ohnal se také proti své manželce. „Při napadání oběma vyhrožoval, že je zabije. Poškození ze strachu před výtržníkem utekli do kotelny, kde se zamkli,“ dodala Javorková. Násilník se ke dveřím kotelny později vrátil. Bouchal na dveře a vyhrožoval, že muže zabije.

K agresivnímu jednání jej údajně vedly osobní důvody. „Podle výpovědi poškozené na ni manžel během téhož dne ještě několikrát zaútočil. Napadání však nedosáhlo takové intenzity jako to v hotelu,“ doplnila mluvčí s tím, že nikdo nebyl poraněn. Násilníkovi bude sděleno podezření z trestného činu násilí proti skupině obyvatelů a proti jednotlivci.