Incident se odehrál před jedním z hotelů, kde ples probíhal. „Bylo už kolem čtvrté hodiny ráno, když čtyřiatřicetiletý muž vyšel ven před hotel. Tam stála skupinka lidí, kteří kouřili, nebo si jen povídali," přiblížila situaci policejní mluvčí Lenka Javorková. Mezi nimi byl také opilý útočník. Podle svědků se choval agresivně a mluvil velmi vulgárně. Muži se mezi sebou začali hádat. „Mladík krátce poté znenadání zaútočil. Nečekaně soka udeřil pěstí do obličeje. Napadený upadl na zem. Tam na něj útočník klekl a bil ho pěstmi do hlavy a obličeje," popsala vývoj šarvátky Javorková.

Bitku ukončili přítomní svědci, kteří mladíka od ležícího muže odtrhli. „Poškozený musel vyhledat lékařské ošetření. Měl zlomený nos, lehký otřes mozku a několik podlitin. Při útoku mu poškodil ještě dioptrické brýle a poničil oblečení," doplnila policejní mluvčí.

Přivolaní policisté na místě roztržky rozvášněného mladíka hledali marně. Nakonec jej po několika hodinách díky místní a osobní znalosti vypátrali. „K napadení se také přiznal a uhradil způsobenou škodu," dodala Lenka Javorková.

Nyní mu za výtržnictví, ublížení na zdraví ve stádiu pokusu a poškození cizí věci hrozí až tříletý trest odnětí svobody.