„To není náš fanoušek. Co já vím, chodí na fotbal velmi sporadicky, letos jsem jej na stadionu viděl snad podruhé. Vyloženě se přišel předvést," konstatoval předseda fryštácké kopané Vratislav Rudolf.

„Vyloženě se přišel k nám předvést, něco jsem slyšel o sázce. Kluci z naší pořadatelské služby zasáhli ukázkově. Hned jak na hřiště vběhl, po dostižení po něm skočili , zpacifikovali jej a vyvedli ze stadionu," popsal šéf domácího klubu. „Co mám informace, něco podobného už ve Fryštáku provedl v minulosti, ale mimo náš areál. U nás to provedl poprvé, ale také naposledy. Do budoucna si na něj určitě dáme pozor," poznamenal Rudolf.

Celý incident pochopitelně zaznamenal do zápisu o utkání hlavní rozhodčí utkání Jan Koláček a je otázkou, zda se jím bude zabývat disciplinární komise krajského fotbalového svazu.

„Už jsem o celé úsměvné situaci slyšel. Popravdě ale ani tuto kauzičku zatím není důvod řešit. Zatím nikdo nedal oficiálně podnět a hlavně, nic se nestalo. Co mám informace, obnažený divák nikoho nenapadl, nikomu neublížil, jen z hecu chtěl přeběhnout trávník. Jen proběhl, ostatní zatleskali a odešel. Podle mne si asi spletl soutěž. O podobných výstřelcích jsem totiž ve fotbale slyšel, respektive viděl jen na nejvyšší či mezinárodní úrovni," pousmál se Radek Minařík, člen DK KFS Zlín.

„Domácí pořadatelé podle všeho dobře konali, když hned celou situaci vyřešili. Utkání prakticky nebylo narušené, dohrálo se a to je zásadní. Na fotbal chodí různí lidé. Ale co já dělám do fotbalu, tak za dobrých třicet let jsem o něčem podobném na naší úrovni ještě neslyšel," pousmál se Minařík. „Slyšel jsem, že se zápas přerušil kvůli zatoulanému a rozzuřenému psu či koni, ale nahatý muž, to je premiéra."

Pokud by svaz přece jen situaci přehodnotil a fryštácké pořadatele, respektive klub potrestal za nedostatečnou činnost, je vedení připraveno náklady s tím spojené vymáhat od viníka. „Moc dobře víme, o koho jde, ale nechci jeho jméno medializovat," dodal Rudolf.