VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Úřední zpráva KFS Zlín č. 24 včetně delegace sudích

Zlínský kraj - Úřední zpráva KFS Zlín č. 24 včetně delegace sudích

10.4.2012
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: archiv ND

DK:

Jantoš Štefan (Vsetín) 1 SU nepodmíněně 31. 3. 12, Pavlinec Ondřej (Vsetín) 1 SU nepodmíněně 1. 4. 12 P1/6a, Kulíšek Radek (Slavičín B) 3 SU nepodmíněně 1. 4. 12 P1/5a,

Kolínek Michal (Brumov B) 1 SU nepodmíněně 1. 4. 12 P1/1, Pešek Roman (Chropyně) 4 SU nepodmíněně 31. 3. 12 P1/7b, Šichtář Petr (Zašová) 1 SU nepodmíněně 31. 3. 12 P1/1, Vanduch David (Val. Bystřice) 1 SU nepodmíněně 1. 4. 12 P1/6a, Rosecký Adam (Lubná) 1 SU nepodmíněně 1. 4. 12 P1/1, Žák Martin (Baťov 1930 – D) 1 SU nepodmíněně 1. 4. 12 P1/6a, Šerý René (Fr. Lhota-D) 1 SU nepodmíněně 31. 3. 12 P1/6a, Hromada Miroslav (Boršice) činnost uvolněna 4. 4. 12, Vlček Ondřej (Boršice) 2SU podmíněně do 3. 7. 12, Maléř Radek (Dol. Bečva) činnost uvolněna 4. 4. 12, Matůš Vít (Vigantice) činnost uvolněna 4. 4. 12, Šumbera Martin (Zborovice) 2SU podmíněně do 3. 7. 12, Raichel Vilém (Kunovice-D) nevyhovuje 4. 4. 12, Kozák Tomáš (Dol. Bečva) nevyhovuje 4. 4. 12.

STK:

1. Nedostatky v XVI. kole mistrovských soutěží:

I.A-A: Vizovice – Val. Klobouky – neúplné hlášení, 50 D, I.B-B: Fryšták – Admira Hulín – nehlášený výsledek, 300 D, KSD-A: Holešov – Štítná n/Vl. – nehlášený výsledek, 200 D, KSD-B: Luhačovice – Bojkovice – neúplné hlášení, 50, D, KP-SZ: Vsetín – Brumov – nehlášený výsledek, 200 D, KP-MZ: Vsetín – Brumov – nehlášený výsledek, 200 D, KS-SZB: Napajedla – Dol. Němčí – neúplné hlášení, 50 D, KS-MZB: Napajedla – Dol.Němčí – neúplné hlášení, 50 D.

2. STK znovu připomíná nové změny v RS z pracovního aktivu klubů 23. listopadu 2011:

termínové změny – poplatek – 300,– Kč (150,– mládež), kratší termín než 21 dnů 600,– Kč (300,– Kč)

a. všechny mužské oddíly mají za povinnost nahlásit barvu dresů pro domácí utkání (může být „libovolné“)

b. čísla dresů v základní sestavě seřazena v zápise vzestupně základní sestava pak i náhradníci

3. Oddíly, které nenahlásily trenéry či dresy:

Val.Meziříčí B, Val.Klobouky, Ořechov, Val.Polanka, Zdounky, KORYNA, Osvětimany, Sušice. Mužstva Hrachovec a Zašová znovu upřesní svého trenéra !

4. Kontrola hracích ploch:

oddíly se upozorňují na dodržování schválených rozměrů hřišť, tedy bezpečné vzdálenosti od zábradlí či hrazení 2 metry ! Výběhová vzdálenost za brankami je 4 m. Výška rohových praporků musí být dle pravidel fotbalu nejméně 1,5 m. STK také žádá oddíly o kontrolu výšky branek 2,44 m, která se vlivem drnování pokutových území snižuje.

5. Schválené změny termínů dle hlášenek a žádostí:

KP: Boršice – Val. Meziříčí B 28. 4. 12 16.00, Uh. Brod – Hluk 6. 5. 12 16.30, I.A-A: Hutisko – Vizovice 16. 6. 12 16.30, Hutisko – Hovězí 5. 5. 12 16.30, I.B-A: Zašová – Val.Bystřice 16. 6. 12 16.30, KP-D: Boršice – Malenovice 28. 4. 12 10.00, KP-SZ: V. Karlovice – Vsetín 8. 5. 12 9.30, Brumov – Poličná 30. 5. 12 18.00 UT, Brumov – Slušovice 6. 6. 12 19.00, KP-MZ: V. Karlovice – Vsetín 8. 5. 12 11.15, Brumov – Poličná 30. 5. 12 16.30 UT, Brumov – Slušovice 6. 6. 12 17.30, KS-SZB: Hluk – Napajedla 30. 5. 12 16.00, St.Město – 1. FC Slovácko C 17. 5. 12 16.30, KS-MZB: Hluk – Napajedla 30. 5. 12 17.45, St. Město – 1. FC Slovácko C 17. 5. 12 18.15.

Delegaci sudích KFS Zlín

KP muži XX. kolo 15. 4. 12, 16.00
Kateřinice – Provodov So ÚZM Valčík Březáček Krajča
Boršice – Hluk Ne ÚZM Vacula Šumšal Schnürmacher
V.Karlovice – Uh.Brod So ÚZM Mejzlík Štěpánek Poláček
Morkovice – Val.Meziříčí B So ÚZM Dostálek Doležal Bartoň
Luhačovice – Vigantice Ne 10.15UT Kozubík Konečný Schnürmacher
1.Valašský FC – Holešov Ne ÚZM UT Veselský Prokop Holub
Dol.Němčí – Slušovice Ne ÚZM Chlevišťan Mičkal Žniva
Vsetín – Bystřice p/H. So ÚZM Tyršova Slavík Mrázek Mikoška
I.A-A XVIII. kolo, 15. 4. 12, 16.00      
Brumov B – Vlachovice Ne 10.15UT Horehleď Toman Janča
Štítná n/Vl. – Hovězí Ne ÚZM Janča Toman Horehleď
Podkop. Lhota – Hutisko Ne ÚZM Trnava Polaštík Novák Jar. Ponížil
Juřinka – Val. Klobouky So ÚZM Bernatík Havránek Schmid
Zubří – Slavičín B Ne ÚZM Schmid Havránek Daněk
Vizovice – Lukov Ne ÚZM Zubek Dokoupil Perutka
Dol.Bečva – Vidče Ne ÚZM Filgas Březáček Bělunek
I.A-B XVIII. kolo, 15. 4. 12, 16.00      
Žalkovice – Březolupy Ne ÚZM Malota Kozubík Zicháček
Příluky – Kněžpole Ne ÚZM Kýr Skalický Rovenský
1. FC Slovácko C – Nedachlebice Ne ÚZM Sady Minarčík Mikulášek Měšťánek
Chropyně – Prakšice So ÚZM Skalický Rovenský Kýr
Újezdec – O. N. Ves Ne ÚZM Kostelník Filipenský Štěpánek
Ořechov – Baťov 1930 So ÚZM Šubík Dujíček Mitáček
Kvasice – Mladcová Ne ÚZM Mikoška Konečný Dlouhý
I.B-A XVIII. kolo,15. 4. 12, 16.00      
Val.Bystřice – Hrachovec Ne ÚZM Krajča SD1 Nohavica OKR Nuc Ji.
Nedašov – Poličná Ne ÚZM Surovec      
Lhota u Vs. – Hor.Lideč Ne ÚZM Novák Jiří Nevrla    
Podlesí – Janová Ne ÚZM Družbík SD1 Beneš Škrobák
Franc.Lhota – Lidečko Ne ÚZM Vobořil Hrbáček OKR Kopecký  
Jablůnka – Zašová So ÚZM Škrobák Chlevišťan Nohavica  
Val.Polanka – Choryně Ne ÚZM Macháč Blažek    
I.B-B XVIII. kolo, 15. 4. 12, 16.00        
Těšnovice – Lužkovice Ne ÚZM Olša Mrázek    
Kostelec u Hol. – Louky So ÚZM Nevrla Holub Beneš  
Kelč – Malenovice So ÚZM Blažek Perutka Zubek  
Tečovice – Lubná So ÚZM Hrbáček Ruman Polaštík  
Zborovice – Admira Hulín Ne ÚZM Dostálek SD2    
Zdounky – Fryšták Ne ÚZM Doležal SD2 Slavík  
I.B-C XVIII. kolo, 15. 4. 12, 16.00        
Šumice – Nedakonice Ne ÚZM Mitáček Dujíček    
Bojkovice – Jalubí Ne ÚZM Mihálik Mejzlík Staško  
KORYNA – Sušice Ne ÚZM Fabián Vlašic    
Strání – Slavkov Ne ÚZM Valčík Řihák    
Zlámanec – V.Otrokovice B Ne ÚZM Šerý Ruman    
Havřice – Osvětimany Ne ÚZM Kotačka Poláček    
Zlechov – Kudlovice Ne 10.00 Němec Kotačka    
KP-D XVIII. kolo, 15. 4. 12, 13.45        
Brumov – Vsetín So 10.00 UT Havránek      
Boršice – Paseky Zlín So ÚZD Mikulášek      
Hulín – Uh.Brod So 10.00 Polaštík      
Napajedla – Malenovice So 10.00 Kozubík      
1.Valašský FC – Morkovice Ne ÚZD UT Holub      
Dol. Němčí – Baťov 1930 14. 4. 12 10.00 Němec      
Vlachovice – Kunovice So ÚZM Macháč      
KSD-A XVIII. kolo, 15. 4. 12, 13.45        
Štítná n/Vl. – Hovězí Ne ÚZD Toman      
V.Karlovice – Louky So 10.00 Karolinka Schmid      
Franc.Lhota – Lidečko So ÚZM Měšťánek      
Slavičín – Návojná So 10.00 Schnürmacher      
Dol.Bečva – Mladcová Ne 2.30 před ÚZM Bělunek      
KSD-B XVIII. kolo, 15. 4. 12, 13.45        
Luhačovice – Nedakonice So 10.00 UT Poláček      
Bojkovice – Kněžpole Ne ÚZD Mejzlík      
KORYNA – Nedachlebice Ne ÚZD Vlašic      
Strání – Chropyně Ne ÚZD Řihák      
Újezdec – O.N.Ves Ne ÚZD Vlašic      
Havřice – Uh.Ostroh Ne ÚZD Poláček      
Zdounky – Kunovice B Ne ÚZD Slavík      
KP-SZ XVIII. kolo, 14. 4. 12, 9.30        
V.Otrokovice – Nedašov Ne ÚZŽ Návojná obr.pořadí Novák Jiří      
Kunovice – Poličná ÚZŽ UT Kotačka      
Baťov 1930 – Louky ÚZŽ UT Erbenova Daněk      
Chropyně – Slušovice ÚZŽ UT Mrázek      
Uh. Brod – Brumov ÚZŽ Orel Šumšal      
1. Valašský FC – V.Karlovice Ne ÚZŽ UT Nevrla      
Vsetín – Bystřice p/H. Ne ÚZŽ UT Dokoupil      
KP-MZ XVIII. kolo, 14. 4. 12, 11.15        
V.Otrokovice – Nedašov Ne ÚZŽ Návojná obr.pořadí Novák Jiří      
Kunovice – Poličná ÚZŽ UT Kotačka      
Baťov 1930 – Louky ÚZŽ UT Erbenova Daněk      
Chropyně – Slušovice ÚZŽ UT Mrázek      
Uh. Brod – Brumov ÚZŽ Orel Šumšal      
1. Valašský FC – V.Karlovice Ne ÚZŽ UT Nevrla      
Vsetín – Bystřice p/H. Ne ÚZŽ UT Dokoupil      
KS-SZA XVI. kolo, 14. 4. 12, 9.30        
Holešov – Vlachovice ÚZŽ Všetuly Novák Jar.      
Fryšták – Slavičín ÚZŽ Dlouhý      
Juřinka – Hor.Bečva 15. 4. 12, 9.00 Mičkal      
Paseky Zlín – Hulín ÚZŽ UT Prokop      
Ratiboř – Štítná n/Vl. Ne 11.15 Beneš      
KS-MZA XVI. kolo, 14. 4. 12, 11.15        
Holešov – Vlachovice ÚZŽ Všetuly Novák Jar.      
Fryšták – Slavičín ÚZŽ Dlouhý      
Juřinka – Hor.Bečva 15. 4. 12, 10.45 Mičkal      
Paseky Zlín – Hulín ÚZŽ UT Prokop      
Ratiboř – Štítná n/Vl. Ne 9.30 Beneš      
KS-SZB XVIII. kolo, 14. 4. 12, 9.30        
Boršice – Dol.Němčí Ne ÚZŽ Filipenský      
KORYNA – Hluk ÚZŽ Vlašic      
Napajedla – Strání Ne ÚZŽ Šubík      
St.Město – Morkovice Ne ÚZŽ UT Širůch Kostelník      
Nedakonice – Uh.Ostroh 14. 4. 12, 9.30 Zlechov Fabián      
Kvasice – Bojkovice ÚZŽ Šerý      
KS-MZB XVIII. kolo, 14. 4. 12, 11.15        
Boršice – Dol.Němčí Ne ÚZŽ Filipenský      
KORYNA – Hluk ÚZŽ Vlašic      
Napajedla – Strání Ne ÚZŽ Šubík      
St.Město – Morkovice Ne ÚZŽ UT Širůch Kostelník      
Nedakonice – Uh.Ostroh 14. 4. 12, 11.15Zlechov Fabián      
Kvasice – Bojkovice ÚZŽ Šerý      
SCM – MSDL U19 – starší dorost          
Kroměříž – Třebíč S0 14. 4. 10.15 Batoň Dostálek Doležal  

MSDD sk. D a E starší, mladší dorost

Val. Meziříčí – Hranice NE 15. 4. 10.15+12.30 Stodůlka Nohavica Perutka
Slušovice – Uničov S0 14. 4. 10.15+12.30 Drápal Mihálik Staško
SpSM U15 a U14 (starší, mladší žáci)        
Tescoma – Vel. Meziříčí S0 14. 4. 10.00+11.45 Klíma Malota Ruman
Kroměříž – Vyškov S0 14. 4. 12.30+14.15 Kubica Zicháček  
Val. Meziříčí – Hranice S0 14. 4. 10.00+11.45 Krasula Chlevišťan Holub
SpSM U13 a U12 (st., ml. žáci)        
Tescoma – Vel. Meziříčí NE 15. 4. 10.00+11.45 Batík Ruman  
Kroměříž – Vyškov NE 15. 4. 10.00+11.30 Gloser Olša  

MSL a MSD Ženy, sk.B

Val. Meziříčí – Sl. Ostrava S0 14. 4. 13.30 Duda Žniva Zubek
Napajedla – Březůvky S0 14. 4. 10.15 Mikula Dujíček Mitáček
Březnice – Hovorany NE 15. 4. 16.00 Tomanec    
Brumov – Jihlava S0 14. 4. 15.00 Dresler Minarčík Vobořil

Autor: Redakce

10.4.2012 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Gastronomie - Gastronomie Číšník, servírka 15 000 Kč

Číšníci a servírky Číšníci a servírky. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 15000 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: ČÍŠNÍCI A SERVÍRKY, Požadujeme: praxe v oboru výhodou, spolehlivost, První kontakt: telefonicky na čísle: 603 333 331, e-mailem na: jaroslav.safarik@gmail.com, osobní schůzka je možná na základě telefonické domluvy, ov. tel. 10.8.2018. Pracoviště: Jaroslav šafarik 02, Smetanova, č.p. 669, 755 01 Vsetín 1. Informace: Jaroslav Šafarik, +420 603 333 331.

Vzdělávání a školství - Vzdělávání a školství Učitel základní školy 15 237 Kč

Učitelé na 1. stupni základních škol (kromě v přípravných třídách základních škol) Učitel/ka 1. stupně. Požadované vzdělání: vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15237 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: UČITEL/KA 1. STUPNĚ ZŠ, Aprobace anglického jazyka - výhodou., Nabízíme: příspěvek na stravu z FKSP., První kontakt: telefonicky 571 614 764, e-mailem: skola@zsmasarykova.cz. Pracoviště: Základní škola valašské meziříčí, masarykova 291, okres vsetín, příspěvková organizace, Masarykova, č.p. 291, 757 01 Valašské Meziříčí 1. Informace: Jiří Buksa, +420 571 614 764.

Gastronomie - Gastronomie Kuchař/pizzař 50 000 Kč

Kuchaři (kromě šéfkuchařů) Kuchař/ka. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 50000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Nástup možný ihned., Požadujeme: vyučení v oboru nebo praxe v oboru, samostatnost, spolehlivost, zahraniční praxe vítána., Jedná se o dvousměnný provoz, případně střídání krátkého a dlouhého týdne., Možnost prodloužení smlouvy., První kontakt: telefonicky v době od 8:00 do 15:00 h., životopis e-mailem na petra@betexsro.cz., ov.10.8.2018. Pracoviště: Hotel eroplán, Ostravská, č.p. 451, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm 1. Informace: Šárka Holubová, +420 725 987 441.

Zdravotnictví - Zdravotnictví Sociální pracovník 12 400 Kč

Sociální pracovníci v oblasti péče o zdravotně postižené Pracovník v sociálních službách. Požadované vzdělání: vyšší odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12400 kč, mzda max. 13800 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Požadavky na vzdělání: dle § 116 zákona 108/2006 Sb. o sociálních službách., Cílová skupina sociální služby: dospělé osoby s mentálním, tělesným a kombinovaným postižením., Nabízíme: dovolenou navíc, firemní benefity, prémie za aktivitu., První kontakt: emailem.. Pracoviště: Kamarád rožnov o.p.s., Volkova, č.p. 523, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm 1. Informace: Petr Jelínek, +420 571 653 683.


DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Prvních deset zavlažovacích vaků od čtvrtka slouží také ve Valašském Meziříčí. Na snímku je instalují pracovníci společnosti Městské lesy a zeleň.
6

Žíznící stromy v Meziříčí napájejí zavlažovací vaky

Jehněčí hřebínky, restované hříbky, pohankové nok
4

Ve Velkých Karlovicích chystají galavečeři na počest 100. výročí Československa

Stříkačky stříkaly u Stříbrných stěn a cizinci kopali bezbranného: videa dne

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku ve středu 15. srpna 2018.

Bystřický Jiří Tiller přesvědčil trenéra Poloze. Zubří jej chce získat

Výsledkově neoslnili, ale do deprese se nepropadají. V mezinárodní konfrontaci v rámci turnaje v Novém Veselí extraligoví házenkáři sehráli tři kvalitní přípravné duely s maďarským a dvěma polskými celky, ale na výhru nedosáhli.

Kroj lidi sbližuje, shodují se tanečníci

Johana Ficová a Roman Diblík jsou členy folklorního spolku Jasénka už dvě dekády. Svůj první kroj oba oblékli, když jim nebylo ani pět let a po celé té době se stále těší na to, až si ho opět obléknou.

Vandal poničil čtyři mladé lípy

Mladé stromy u fotbalového hřiště v Liptále zřejmě překážely neznámému vandalovi.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT