,,Vítězem se stal Stanislav Moudrý, kterému se podařilo zhubnout 11,5 procenta tuku ze své původní váhy. Na druhém místě se umístila Helena Pochmanová, třetí patří Janě Kubíčkové," řekla Kateřina Gálová ze studia Flex-Fitness.

Fenomenální úspěch. Za tři měsíce cvičení, skákání, posilování či běhání zhubli účastníci soutěže dohromady celkem 50 kilo tuku a 78 centimetrů v pase!

Stanislav Moudrý neskrýval nadšení z výhry.

,,Mám obrovskou radost z vítězství. Vážně jsem to nečekal. Po těch třech měsících dřiny se moc těším na wellness pobyt v Augustiniánském domě v Luhačovicích," usmíval se Stanislav Moudrý.

Soutěž jej nakopla ke změně, ve které chce pokračovat.

,,Budu chodit do Flex-Fitnessu. Chtěl bych poděkovat Kateřině Gálové a Petru Pečovi a samozřejmě své přítelkyni za podporu," řekl zasloužený vítěz soutěže.

V případě, že se vám práce studia Flex-Fitness s klienty líbila, nebojte se začít i vy. V polovině května 2014 startuje další tříměsíční kurz (bez mediální podpory), který bude mít stejné vedení.

V případě zájmu se ozvěte na e-mail FlexFitnessOlomouc@email.cz nejpozději do 12. 5. nebo přijďte do centra osobně. (kap)

Stanislav Moudrý. Po třech měsících Hubnutí s Deníkem

Helena Pochmanová. Po třech měsících Hubnutí s Deníkem

Jana Kubíčková. Po třech měsících Hubnutí s Deníkem

Jan Hacaj. Po třech měsících Hubnutí s Deníkem

Dušan Tomeček. Po třech měsících Hubnutí s Deníkem

Petra Hegedüšová. Po třech měsících Hubnutí s Deníkem

Jiří Randár. Po třech měsících Hubnutí s Deníkem

Táňa Romancová. Po třech měsících Hubnutí s Deníkem

Klaudie Klučáková. Po třech měsících Hubnutí s Deníkem