BASKETBAL

I. liga mužů, 24. kolo: Sokol pražský – Sokol H. Králové 87:85 (23:26, 49:47, 69:73, 87:85), Proton Zlín – Lions J. Hradec 61:96 (17:27, 35:50, 49:75), AŠ Mladá Boleslav – KARA Trutnov 70:83 (21:22, 41:47, 64:64), BK Kondoři Liberec – BK Kladno 95:69 (26:20, 47:39, 68:50), BC Benešov – Slavoj Litoměřice 70:68</CF> (23:14, 37:27, 55:40), BA Sparta – BK Prostějov B 103:81 (26:18, 47:51, 67:72), Sokol Vyšehrad – BK Opava B 101:91 (33:22, 54:43, 72:61).

1. J. Hradec 24 23 1 2142:1560 47
2. BA Sparta 24 20 4 2011:1760 44
3. Opava B 24 17 7 1929:1696 41
4. Hr. Králové 24 15 9 2029:1859 39
5. Sokol pražský 24 15 9 1823:1703 39
6. Proton Zlín 24 15 9 1855:1905 39
7. KARA Trutnov 24 11 13 1842:1840 35
8. K. Liberec 24 11 13 1783:1788 35
9. S. Vyšehrad 24 11 13 1770:1781 35
10. Benešov 24 10 14 1777:1902 34
11. Prostějov B 24 9 15 1750:1832 33
12. BK Litoměřice 24 8 16 1613:1797 32
13. Ml. Boleslav 24 2 22 1746:2123 26
14. BK Kladno 24 1 23 1374:1898 25

II. liga mužů – sk. C, 21. kolo: BK Val. Meziříčí – Renocar Podolí 60:86 (13:23, 31:41, 47:59), Slavia Kroměříž – Sokol Šlapanice 52:67 (11:13, 26:43, 36:52), Spartak Uh. Brod – Sokol Karviná 90:81 (17:17, 44:47, 68:66), SK Žabovřesky – BCM Ostrava 66:64 (16:20, 33:34, 51:48), VŠB Ostrava – UP Olomouc 79:63 (19:15, 34:32, 59:46), BC Nový Jičín – TJ Šumperk 70:86 (25:16, 47:37, 64:67). 22. kolo: Slavia Kroměříž – Renocar Podolí 62:83 (17:23, 27:39, 51:62), BK Val. Meziříčí – Sokol Šlapanice 56:79 (15:21, 32:47, 44:62), SK Žabovřesky – Sokol Karviná 70:60 (7:12, 24:29, 49:42), Spartak Uh. Brod – BCM Ostrava 105:72 (20:15, 47:31, 75:57), BC Nový Jičín – UP Olomouc 63:85 (23:23, 35:45, 52:67), VŠB Ostrava – TJ Šumperk 87:70 (16:23, 39:40, 60:53).

1. Podolí 22 18 4 1884:1582 40
2. VŠB Ostrava 22 18 4 1758:1525 40
3. Šlapanice 22 16 6 1864:1546 38
4. Žabovřesky 22 14 8 1546:1551 36
5. Uherský Brod 22 13 9 1867:1756 35
6. UP Olomouc 22 12 10 1769:1674 34
7. Karviná 22 10 12 1703:1739 32
8. Šumperk 22 10 12 1615:1669 32
9. Kroměříž 22 9 13 1514:1634 31
10. Val. Meziříčí 22 5 17 1460:1771 27
11. Ostrava 22 4 18 1555:1814 26
12. Nový Jičín 22 3 19 1559:1833 25

FLORBAL

II. liga mužů divize IV – 19. a 20. kolo: FbC BD STAV Frýdek-Místek – Retro Bulldogs Brno B 10:3, Slavia I-tec Havířov – 1. MVIL Ostrava 5:7, FbK Horní Suchá – Z.F.K. AQM Petrovice 4:3pn, FbC Playmakers Prostějov – 1. FBK Rožnov p/R 6:9, FBS Olomouc – FBC Spartak MSEM Přerov 6:8, FBC Vikings Kopřivnice – Gullivers Sokol Brno I 5:6, FBC Vikings Kopřivnice – Retro Bulldogs Brno B 7:6, FBS Olomouc – 1. FBK Rožnov p/R 9:2, Slavia I-tec Havířov – Z.F.K. AQM Petrovice 7:8, FbC BD STAV Frýdek-Místek – Gullivers Sokol Brno I 3:9, FbK Horní Suchá – 1. MVIL Ostrava 4:10, FbC Playmakers Prostějov – FBC Spartak MSEM Přerov 6:7p.

1. Ostrava 20 16 2 0 2 142:75 52
2. Přerov 20 14 1 1 4 143:112 45
3. Kopřivnice 20 11 2 1 6 127:93 38
4. H. Suchá 20 10 3 1 6 112:123 37
5. Gullivers 20 10 1 1 8 153:125 33
6. Rožnov p/R 20 7 3 1 9 119:137 28
7. Bulldogs B 20 8 1 1 10 109:133 27
8. Olomouc 20 8 0 1 11 119:128 25
9. Petrovice 20 5 2 2 11 135:172 21
10. Havířov 20 5 1 3 11 109:105 20
11. Fr.-Místek 20 6 0 0 14 106:124 18
12. Prostějov 20 3 1 5 11 94:141 16

I. liga žen divize II – 21. a 22. kolo: FBC Žďár nad Sázavou – FbK Orlicko-Třebovsko 0:8, TJ MEZ Vsetín – SK Snipers Slavičín 2:12, FbC Asper Šumperk – FBC Žďár nad Sázavou 9:0, FbK Orlicko-Třebovsko – TJ MEZ Vsetín 8:2, SK Snipers Slavičín – FbC Asper Šumperk 3:3, FBC Lipník – TJ Sokol Brno Židenice B 1:2, 1. SC WOOW Vítkovice B – Psycho Brno FbC ZŠ Horní 4:0, TJ Sokol Brno Židenice B – 1. SC WOOW Vítkovice B 0:1, Psycho Brno FbC ZŠ Horní – FBC Lipník 4:5.

1. Vítkovice B 24 18 4 2 120:69 58
2. Šumperk 24 17 4 3 115:160 55
3. Orlicko 24 13 2 9 128:88 41
4. Sn. Slavičín 22 11 3 8 97:74 36
5. Židenice B 22 11 0 11 82:62 33
6. Psycho Brno 22 9 4 9 89:95 31
7. Lipník 24 8 4 12 88:103 28
8. MEZ Vsetín 22 3 1 18 51:129 10
9. Žďár n. S. 24 2 2 20 50:140 8

Zlínská liga mužů – 19. kolo: FbC Orel Uherský Brod – SFK Kozel Počenice B 8:2, FBK Spartak Hluk B – 1. AC Uherský Brod 9:6, SFK Kozel Počenice B – FbC Slow Shoes Holešov B 8:6, 1. AC Uherský Brod – FbC Orel Uherský Brod 5:4, FbC Slow Shoes Holešov B – FBK Spartak Hluk B 5:7.

1. 1. AC Uh. Brod 20 12 4 4 132:84 40
2. Sp. Hluk B 20 11 3 6 111:82 36
3. Sn. Slavičín 18 11 3 4 109:87 36
4. Orel Uh. Brod 20 10 4 6 126:93 34
5. MEZ Vsetín 18 9 3 6 100:108 30
6. Sl. Sh. Holešov B 20 7 3 10 89:95 24
7. FBC Zlín 18 7 1 10 94:101 22
8. Počenice B 20 7 1 12 101:127 22
9. Kunovští Orli 18 1 0 17 61:146 3

II. liga žen divize VI – 21. a 22. kolo: Panthers Otrokovice – TJ Sokol Lanžhot 8:0, FbK Orel Uherské Hradiště – Bulldogs Brno B 3:2, TJ Sokol Lanžhot – Bulldogs Brno 1:6, Bulldogs Brno B – FbC Aligators MoutniceNesvačilka 3:13, Panthers Otrokovice – Bulldogs Brno 3:4, FbC Aligators MoutniceNesvačilka – FbK Orel Uherské Hradiště 5:1.

1. Panthers Otrokovice 18 14 1 3 111:46 43
2. Bulldogs 18 13 2 3 95:36 41
3. Moutnice 20 13 2 5 114:68 41
4. Uh. Brod 18 8 0 10 62:71 24
5. Uh. Hradiště 20 6 1 13 43:90 19
6. Lanžhot 18 4 2 12 49:96 14
7. Bulldogs B 20 3 2 15 39:107 11

II. liga dorostenců divize VI B – 10. kolo: SFK Kozel Počenice – FbC Holešov 3:7, FbK Sokol Val. Klobouky – TJ MEZ Vsetín 4:2, SFK Kozel Počenice – FBC Orel Kelč 4:4, FbC Holešov – TJ MEZ Vsetín 2:2, FBC Orel Kelč – FbK Sokol Val. Klobouky 0:3.

1. Val. Klobouky 18 14 0 4 89:44 42
2. FbC Holešov 16 11 3 2 83:57 36
3. MEZ Vsetín 16 10 1 5 93:51 31
4. Panthers Otrokovice 16 6 2 8 73:68 20
5. Počenice 18 2 4 12 49:99 10
6. Orel Kelč 16 1 2 13 33:101 5

Liga dorostenek divize VI – 8. kolo: DDM TJ Znojmo – TJ Sokol Brno Židenice 2:5, ŠSK ZŠ Hroznová Lhota – SK Snipers Slavičín 3:3, DDM TJ Znojmo – FbC Aligators Šitbořice Těšany 2:5, ŠSK ZŠ Hroznová Lhota – TJ Sokol Brno Židenice 2:1, FbC Aligators Šitbořice – Těšany SK Snipers Slavičín 3:0.

1. Šitbořice 16 12 1 3 63:17 37
2. Hroznová Lhota 16 11 1 4 49:26 34
3. Slavičín 16 9 1 6 52:20 28
4. Židenice 16 6 0 10 27:44 18
5. Znojmo 16 0 1 15 10:94 1

HÁZENÁ

I. liga mužů, 13. kolo: Zlín – Louny 40:29 (20:15), Litovel – Dvůr Králové 28:27 (13:16), Náchod – Jičín B 29:29 (16:16), Šumperk – Bystřice pod Hostýnem 18:28 (11:11), Karviná B – Velká Bystřice 32:27 (18:13), Chodov – Košutka 34:23 (16:14).

1. Jičín B 13 8 3 2 329:309 19
2. Chodov 13 9 0 4 340:287 18
3. Bystřice p. H. 13 8 1 4 340:301 17  
4. Litovel 13 8 0 5 384:352 16
5. Louny 13 7 1 5 364:388 15
6. Karviná B 13 6 0 7 356:345 12
7. Zlín 13 5 2 6 370:377 12
8. Šumperk 13 5 2 6 344:353 12
9. Dvůr Králové 13 5 1 7 308:330 11
10. V. Bystřice 13 5 0 8 339:366 10
11. Náchod 13 4 1 8 344:355 9
12. Košutka 13 2 1 10 317:372 5

I. liga žen, 14. kolo: HC Plzeň – Havlíčkův Brod 26:23 (12:13), Kunovice – Liberec 21:23 (10:14), Pardubice – Olomouc B 22:37 (11:20), Zlín B – Poruba B 21:25 (9:15), Otrokovice – DHC-SVŠ Plzeň 29:20 (16:11), Slavia Praha B – Kobylisy 31:25 (18:10).

1. Slavia B 14 14 0 0 418:321 28
2. Liberec 14 11 0 3 399:357 22
3. J. Otrokovice 14 10 1 3 388:345 21
4. HC Plzeň 14 9 0 5 331:291 18
5. Poruba B 14 8 0 6 391:366 16
6. Olomouc B 14 7 1 6 411:369 15
7. Zlín B 14 5 1 8 356:340 11
8. Kunovice 14 5 1 8 312:343 11
9. H. Brod 14 5 0 9 332:382 10
10. Kobylisy 14 4 1 9 338:356 9
11. Pardubice 14 2 0 12 328:427 4
12. SVŠ Plzeň 14 1 1 12 258:365 3

II. liga mužů – sk. Severní Morava, 13. kolo: MHK Karviná – Holešov 22:32, Rožnov p/R – Polanka 35:34, Trnávka – Olomouc 21:25, L.Zubří – Napajedla 24:29, Vsetín – Zubří B 25:34, Přerov „B“ – Ostrava nehl.

1. Holešov 13 10 0 3 415:328 20
2. Napajedla 13 10 0 3 387:311 20
3. Olomouc 13 9 1 3 338:306 19
4. Zubří B 13 8 0 5 397:360 16
5. Ostrava 12 7 0 5 318:317 14
6. Trnávka 13 7 0 6 314:320 14
7. Vsetín 13 7 0 6 359:372 14
8. Karviná 13 5 1 7 323:346 11
9. Přerov B 12 4 2 6 296:343 10
10. Polanka 13 4 1 8 346:356 9
11. L. Zubří 13 1 2 10 311:356 4
12. Rožnov p/R 13 1 1 11 308:397 3

I. liga st. dorostu, 13. kolo: Zlín – Bohunice 31:28, Dukla Praha – Frýdek-Místek 28:25, Náchod – Jičín 17:35, Kopřivnice – Nové Veselí 33:25, Talent Plzeň – Zubří 28:33, Karviná – Ostrava 29:22.

1. Zubří 13 11 0 2 439:305 22
2. Jičín 13 11 0 2 386:292 22
3. Dukla 13 9 2 2 404:332 20
4. Karviná 13 9 1 3 403:314 19
5. Talent Plzeň 13 9 0 4 368:305 18
6. Fr.-Místek 13 6 2 5 369:332 14
7. Kopřivnice 13 7 0 6 351:336 14
8. Zlín 13 4 0 9 333:408 8
9. Ostrava 13 3 1 9 304:386 7
10. Nové Veselí 13 2 1 10 304:385 5
11. Bohunice 13 2 0 11 282:430 4
12. Náchod 13 1 1 11 281:399 3

I. liga st. dorostenek – 14. kolo: S. Vršovice – Tatran Bohunice-Bánov 27:19, HC Plzeň – H. Brod 29:22, Zlín – Poruba 30:20, Písek – SVŠ Plzeň nehl.

1. Zlín 12 12 0 0 330:248 24
2. Olomouc 11 8 0 3 317:261 16
3. Slavia 10 5 1 4 251:244 11
4. H. Brod 12 5 1 6 325:322 11
5. Poruba 11 5 1 5 259:284 11
6. HC Plzeň 11 5 0 6 257:272 10
7. S. Vršovice 12 4 1 7 300:345 9
8. Písek 10 4 0 6 241:242 8
9. SVŠ Plzeň 11 4 0 7 244:250 8
10. Bohunice 12 2 0 10 241:297 4

HOKEJBAL

Národní liga – 16. kolo: Polička – Sudoměřice 1:3, Česká Třebová – Hodonín 1:3, Jihlava – ACS Malenovice SV 4:1, Heřmanův Městec – HBC Vsetín 2:8, Opava – Přelouč 2:4, Poruba – Pardubice2:1. 17. kolo: Heřmanův Meštec – Malenovice 1:6, Česká Třebová – SK Sudoměřice 1:2, Jihlava – HBC Vsetín 4:0, Poruba – Přelouč 3:4, Opava – Pardubice 6:1.

1. Jihlava 17 14 0 0 3 85:25 42
2. Malenovice SV 17 11 1 1 4 59:36 36
3. Sudoměřice 17 11 1 0 5 60:34 35
4. Hodonín 16 10 1 0 5 50:39 32
5. Opava 17 10 0 1 6 71:41 31
6. HBC Vsetín 17 9 0 2 6 47:45 29
7. Polička 16 8 1 1 6 45:36 27
8. Česká Třebová 17 5 2 0 10 38:52 19
9. Přelouč 17 5 0 1 11 45:58 16
10. Pardubice 17 5 0 1 11 45:68 16
11. Heř. Městec 17 4 0 0 13 32:103 12
12. Poruba 17 1 2 1 13 29:69 8

LEDNÍ HOKEJ

Extraliga juniorů – 41. kolo: Znojmo – České Budějovice 4:3 pp, Kometa Brno – Pardubice 4:5 po nájezdech, Vítkovice – Kladno 6:1, Sparta – Liberec 5:3, Slavia – Karlovy Vary 3:1, Jihlava – Plzeň 4:1, Třinec – Litvínov 4:1, Mladá Boleslav – Zlín 1:4, Chomutov – Olomouc 5:2. 42. kolo: Karlovy Vary – Sparta 7:2, Chomutov – Znojmo 4:2, Třinec – Jihlava 4:3, Mladá Boleslav – Olomouc 3:4, České Budějovice – Kometa Brno 2:0, Litvínov – Kladno 3:2 po nájezdech, Liberec – Zlín 6:5 pp, Pardubice – Vítkovice 3:6, Plzeň – Slavia 1:7.

1. Litvínov 42 26 8 1 7 163:86 95
2. Chomutov 41 23 6 0 12 151:94 81
3. Sparta 42 23 4 3 12 151:131 80
4. Kometa Brno 42 22 3 4 13 157:114 76
5. Vítkovice 42 23 2 2 15 173:125 75
6. Karlovy Vary 42 20 6 2 14 126:105 74
7. Jihlava 42 18 6 4 14 124:102 70
8. Zlín 42 19 2 8 13 139:116 69
9. Třinec 42 19 3 6 14 131:120 69
10. Slavia 42 19 3 4 16 146:126 67
11. Pardubice 42 14 7 4 17 141:139 60
12. Plzeň 42 14 6 3 19 115:148 57
13. Kladno 42 17 1 3 21 115:139 56
14. Ml. Boleslav 42 12 3 8 19 90:104 50
15. Č. Budějovice 41 13 2 6 20 113:136 49
16. Olomouc 42 13 2 5 22 116:160 48
17. Liberec 42 12 3 4 23 120:160 46
18. Znojmo 42 1 2 2 37 85:251 9

Extraliga st. dorostu, skupina A – 15. kolo: Karlovy Vary – Písek 7:8 pp, Hradec Králové – Zlín 4:3, Sparta – Třinec 5:1, Plzeň – Vítkovice 6:1, Liberec – Kometa Brno 0:5, Chomutov – České Budějovice 4:2. 16. kolo: Chomutov – Písek 5:1, Liberec – Zlín 4:5 po nájezdech, Hradec Králové – Kometa Brno 2:8, Sparta – Vítkovice 6:3, Plzeň – Třinec 7:1, Karlovy Vary – České Budějovice 3:4 pp.

1. Vítkovice 44 35 0 2 7 201:115 107
2. Plzeň 44 33 3 0 8 216:110 105
3. Sparta 44 28 6 1 9 210:122 97
4. Třinec 44 27 4 1 12 190:152 90
5. Chomutov 44 26 3 2 13 190:138 86
6. Č. Budějovice 44 22 4 3 15 183:141 77
7. Kometa Brno 44 22 1 4 17 167:137 72
8. Liberec 44 17 4 5 18 152:145 64
9. Zlín 44 18 3 3 20 147:141 63
10. Karlovy Vary 44 17 2 8 17 121:120 63
11. Hr. Králové 44 17 4 2 21 141:170 61
12. Písek 44 16 4 4 20 162:169 60

SKUPINA B – 15. kolo: Slavia – Havířov 6:2, HC Kladno – Mladá Boleslav 10:0, Havlíčkův Brod – Jihlava 4:5 po nájedech, Litvínov – Vsetín 1:2 po nájezdech, PZ Kladno – Letňany 1:5, Pardubice – Olomouc 2:3. 16. kolo: PZ Kladno – Mladá Boleslav 0:3, Havlíčkův Brod – Olomouc 2:6, Litvínov – Havířov 2:7, HC Kladno – Letňany 6:3, Pardubice – Jihlava 3:2, Slavia – Vsetín 8:2.

1. Vsetín 43 20 4 3 16 162:149 71
2. Litvínov 44 23 0 2 19 145:135 71
3. Olomouc 42 21 1 2 18 172:160 67
4. HC Kladno 44 17 4 3 20 155:148 62
5. Havl. Brod 43 14 3 5 21 118:177 53
6. Letňany 43 12 5 4 22 137:157 50
7. Pardubice 43 14 2 2 25 141:172 48
8. Jihlava 42 12 2 5 23 145:155 45
9. Ml. Boleslav 43 13 2 2 26 105:167 45
10. Slavia 34 13 2 1 18 100:120 44
11. Havířov 43 11 1 0 31 117:189 35
12. PZ Kladno 44 6 0 0 38 121:309 18

Extraliga ml. dorostu – sk. Východ, 31. kolo: Poruba – HCM Warrior Brno 2:5, Havířov – Opava 7:2, PSG Zlín – Přerov 9:1, Třinec – Vítkovice 5:3, VHK Vsetín – Olomouc 9:8 pp. Předehrávka: Havířov – Vítkovice 4:11.

1. Třinec 31 28 0 0 1 2 245:86 85
2. Vítkovice 32 26 2 0 0 4 222:90 82
3. Brno 31 17 0 0 4 10 122:103 55
4. PSG Zlín 31 13 6 0 3 9 126:87 54
5. Havířov 32 15 2 0 1 14 153:139 50
6. Olomouc 30 11 4 0 2 13 137:118 43
7. VHK Vsetín 31 12 2 0 3 14 125:151 43
8. Poruba 31 11 1 0 1 18 103:144 36
9. Opava 30 3 1 0 2 24 84:203 13
10. Přerov 31 1 0 0 1 29 48:244 4

ŠACHY

Extraliga – 7. kolo: ŠK Labortech Ostrava 3,5 – 4,5 BŠŠ Frýdek-Místek, ŠK Zlín 3 – 5 Slavoj Ostrava – Poruba, 2222 ŠK Polabiny 2 – 6 ŠK Zikuda Turnov, ŠK Rapid Pardubice 4 – 4 1. Novoborský ŠK, Tatran Litovel 3,5 – 4,5 Výstaviště Lysá nad Labem, A64 VALOZ Grygov 6 – 2 TJ Bohemians Praha. 8. kolo: Výstaviště Lysá nad Labem 4 – 4 A64 VALOZ Grygov, TJ Bohemians Praha 2 – 6 Tatran Litovel, ŠK Zikuda Turnov 3 – 5 ŠK Rapid Pardubice, 1. Novoborský ŠK 4,5 – 3,5 2222 ŠK Polabiny, BŠŠ Frýdek-Místek 6,5 – 1,5 ŠK Zlín, Slavoj Ostrava – Poruba 3 – 5 ŠK Labortech Ostrava.

1. 1. Novoborský ŠK 6 2 0 43,5 20
2. ŠK Rapid Pardubice 6 2 0 39,5 20
3. ŠK Labortech Ostrava 5 1 2 33,5 16
4. BŠŠ Frýdek-Místek 5 0 3 36 15
5. A64 VALOZ Grygov 4 1 3 32 13
6. Výstaviště Lysá nad Labem 3 3 2 33,5 12
7. Slavoj Ostrava – Poruba 4 0 4 30,5 12
8. ŠK Zikuda Turnov 3 2 3 33 11
9. Tatran Litovel 3 1 4 31,5 10
10. ŠK Zlín 2 0 6 26,5 6
11. TJ Bohemians Praha 1 0 7 22,5 3
12. 2222 ŠK Polabiny 0 0 8 22 0

II. liga sk. E – 9. kolo: SK Boršice 3 – 5 ŠK HPM TEC Hustopeče, T.J. Sokol Šumperk 4,5 – 3,5 ŠK Staré Město C, ŠK Zlín C 3 – 5 Spartak Adamov, Slavia Kroměříž B 3 – 5 ŠK Lokomotiva Brno B, TJ Podlužan Prušánky 4,5 – 3,5 TJ ŠK Veselí nad Moravou, ŠK Staré Město B 6,5 – 1,5 TJ Sokol Hošťálková.

1. Staré Město B 9 0 0 52 27
2. Lok. Brno B 8 0 1 51 24
3. Sl. Kroměříž B 4 3 2 40,5 15
4. Hustopeče 4 1 4 37 13
5. Šumperk 4 1 4 30 13
6. Veselí n. M. 3 3 3 38 12
7. Sp. Adamov 4 0 5 33,5 12
8. SK Boršice 2 3 4 34,5 9
9. Prušánky 3 0 6 30,5 9
10. Staré Město C 3 0 6 29,5 9
11. Hošťálková 2 1 6 27 7
12. ŠK Zlín C 2 0 7 28,5 6

Krajská soutěž – východ, 10. kolo: Zlínterm 5,5 – 2,5 Valašská Bystřice, Vizovice 5,5 – 2,5 Rajnochovice, Vsetín B 4,5 – 3,5 Holešov B, Bystřice p.H. 2,5 – 5,5 Valašské Meziříčí, Zašová 5 – 3 Zlín E, Huslenky 4 – 4 Brumov-Bylnice.

1. Zlínterm 8 1 1 54,5 25
2. Val. Meziříčí 7 1 2 45 22
3. Vsetín B 7 0 3 40,5 21
4. Holešov B 6 2 2 50,5 20
5. Vizovice 6 1 3 48,5 19
6. Val. Bystřice 3 4 3 42,5 13
7. Brumov 3 3 4 40,5 12
8. Rajnochovice 3 2 5 31,5 11
9. Zlín E 3 1 6 33,5 10
10. Zašová 3 0 7 33,5 9
11. Bystřice p. H. 3 0 7 31,5 9
12. Huslenky 0 1 9 28 1

Krajská soutěž – západ, 10. kolo: TJ Vlčnov B 3 – 5 TJ Dolní Němčí, ŠO TJ Zborovice A 2 – 6 Slavia Kroměříž C, ŠK Staré Město F 6 – 2 TJ FS Napajedla B, TJ Polešovice 5,5 – 2,5 Spartak Uherský Brod, TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 3 – 5 TJ Sokol Postoupky B, TJ Bojkovice A 4 – 4 SK Boršice C.

1. Postoupky B 9 0 1 55,5 27
2. Kroměříž C 8 0 2 54,5 24
3. Zborovice A 8 0 2 46,5 24
4. Polešovice 5 1 4 46,5 16
5. Staré Město F 5 1 4 39,5 16
6. Boršice C 4 3 3 38,5 15
7. Bojkovice A 4 2 4 39 14
8. Napajedla B 4 1 5 36,5 13
9. Sp. Uh. Brod 3 1 6 32,5 10
10. Uh. Ostroh 1 3 6 31,5 6
11. TJ Vlčnov B 0 4 6 32 4
12. Dolní Němčí 1 0 9 27,5 3

Regionální soutěž – Kroměříž – finále A: ŠK Holešov C 6 – 2 SK Rusava, SK Spartak Hulín 2 – 6 TJ Sokol Pravčice.

1. TJ Sokol Pravčice 2 1 0 15,5 7
2. ŠK Holešov C 1 2 0 14 5
3. SK Rusava 1 0 2 9 3
4. SK Spartak Hulín 0 1 2 9,5 1

Finále B: TJ Sokol Postoupky D 3,5 – 4,5 TJ Sokol Holešov B, ŠK Milovice 5 – 3 TJ Sokol Morkovice B.

1. ŠK Milovice 3 0 0 18 9
2. TJ Sokol Holešov B 2 0 1 11,5 6
3. TJ Sokol Postoupky D 1 0 2 9,5 3
4. TJ Sokol Morkovice B 0 0 3 9 0

VOLEJBAL

I. liga mužů – semifinále: Kladno – EGE České Budějovice 2:3 (-23, 24, 20, –16, –12), konečný stav série: 0:3, Staré Město – Dobřichovice 3:1 (19, –24, 22, 15) a Staré Město – Dobřichovice 3:1 (-28, 20, 22, 22), konečný stav série: 3:1.

Ve finále se od 16. března utkají EGE České Budějovice – Staré Město a o 3. místo se 17. března střetnou Dobřichovice – Kladno.

1. liga žen, o 1. až 6. místo: Žižkov – MS Brno 0:3 (-22, –23, –11) a 0:3 (-18, –9, –19), Madeta – Břeclav 1:3 (19, –22, –20, –20) a 3:0 (24, 15, 23), Střešovice – Uherské Hradiště 3:0 (15, 13, 13) a 3:0 (11, 15, 16).

1. Střešovice 16 16 0 48:16 32
2. MS Brno 16 12 4 43:20 28
3. Madeta 16 8 8 30:32 24
4. Břeclav 16 7 9 32:31 23
5. Žižkov 16 4 12 21:41 20
6. Uh. Hradiště 16 1 15 13:47 17