Vlasta Redl se k valašskomeziříčskému publiku vrací téměř po dvou letech, kdy vystoupil společně s kapelou Hradišťan Jiřího Pavlici v programu Vandrovali hudci před vyprodaným Amfiteátrem.

Na letošní zastávku s sebou přibírá kompletní Tichou partu. V podstatě celou kapelu bez bicích ve složení Michal Žáček (alternuje ho Ruda Březina), kytarista Matěj Morávek, klávesista Borek Nedorost a Martin Gašpar (alternuje ho Tomáš Koudelka), který pro tuto sestavu vymění baskytaru za kontrabas.

„Třebaže písničky jako Přijdu hned, Hrála mi Julii a další hraju i nadále sám, arzenál nástrojů hudebního doprovodu – jakkoli velmi decentního – nám dovoluje zahrát věrně i písničky, na které bych si sám hrát netroufl: Ještě mi chvilku zpívej, Jak vlastně vypadáš, Až na poslední stránku…

A protože Maťko při hraní stihne ještě vyklepávat prsty rytmus do korpusu basy, dovedeme zahrát i věci jako Přišel čas, Montér blues a jiné. Naučili jsme se dokonce zahrát i Vlaštovku. Inu – kdo nevěří, ať tam běží,“ přibližuje s úsměvem repertoár koncertu jeho hlavní protagonista Vlasta Redl.

Vstupenky na koncert v Kulturním zařízení jsou k dostání v předprodeji v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí a také online na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz.

Saxofonista Tom Smith.
Excelentní saxofonista Tom Smith zahraje na Malé scéně za oponou