Nejbližší vánoční akcí se stane Štědrovečerní koncert Dechové hudby města Valašské Meziříčí a Valašského souboru písní a tanců Bača na náměstí ve Valašském Meziříčí. Začátek je stanoven na půl deváté večer. „Z jiného soudku pak bude čtvrteční (25. 12.) Drum and bass party Hoofbeats se speciálním německým hostem Zombie Cats," tiskový mluvčí Kulturního zařízení města Valašské Meziříčí Ondřej Smolka.

Na Svatoštěpánskou veselici se do M-klubu chystá meziříčská folková kapela Docuku. Uvedenou formaci vystřídají v M-klubu následující den (27. 12.) The Syrup se svou Kabátskou show. „Na koncert si členové kapely přizvali hosty hrající staré české hity, aneb Rockové Lišáky," poznamenal Ondřej Smolka.

V poslední den roku se ve valašskomeziříčském M-klubu uskuteční nabitý Improsilvestr. M-klub své brány otevře v devatenáct hodin. Na programu bude Silvestrovská improvizace s Valouny a jejich hosty následována akustickým koncertem skupiny 4DOGS. „Chybět nebude ani pořádná party s DJ DRBem," pozval na poslední program roku 2014 tiskový mluvčí Kulturního zařízení města Valašské Meziříčí Ondřej Smolka.