Nejžhavějším trendům v oblasti společenské módy, svatebních šatů i spodního prádla přihlíželo více než 150 nadšených návštěvníků z širokého okolí. Zasnít se a přenést se do módního Milána nebo Paříže přišla na letošní Fashion Show například Petra Danišová z Valašského Meziříčí. A přestože módní přehlídka začala pěkně zostra přehlídkou plavek a spodního prádla, nejvíce se jí prý líbila romantická kolekce svatebních šatů.

„Šaty byly nádherné"

„Šaty byly nádherné snad úplně všechny," pochvalovala si Petra Danišová, která je prý na Vsetíně pravidelnou návštěvnicí každoroční módní akce. „Jestli bude příležitost, určitě ráda přijdu i příští rok. Opravdu moc se mi tady líbí," přislíbila Meziříčanka. Večerní a plesové šaty zase nejvíce učarovaly Radce Maršalíkové, která na Fashion Show do Vsetína přijela z nedalekého Lidečka. „Určitě bych si vybrala. Líbily se mně třeba takové krátké fialové šaty na ples nebo na jiné společenské události," prozradila Radka Maršalíková.

Mimo krásné večerní róby ocenila také usměvavé modelky. „Jsou pěkně upravené a sluší jim to," nešetřila chválou Radka Maršalíková.

Nadšení a dobrá nálada panovaly nejen mezi přihlížejícími diváky, ale i mezi organizátory módní show. Potěšila je zejména velká účast. Počet připravených míst v sále totiž nestačil a ještě před začátkem módní přehlídky se doplňovala další. „Jsme za hojnou účast moc rádi. To jsme ani nečekali," neskrývala radost organizátorka akce Jana Mrázová. Spokojená prý byla s průběhem akce, manekýnkami i celkovou atmosférou. „Skvělé bylo publikum, modelky i celková spolupráce se všemi partnery," rekapitulovala letošní ročník Jana Mrázová.

Občas stále bojují s nervozitou

Po profesionálně odvedené práci si oddechly také modelky, které přiznaly, že i po létech praxe ještě tu a tam před přehlídkami bojují s nervozitou. „Člověk si trochu zvykne, ale přesto jsem před začátkem přehlídky vždy trochu nervózní," přiznala sympatická Kristýna Žáková.

Nejvíce si spolu s kolegyní Kristýnou Výbornou vážily toho, že většina přihlížejících módní přehlídku pojala jako společenskou událost a podle toho se také vyparádila.

Lidé přišli hezky upravení

„Někdy přijdou lidé na módní přehlídku neupravení. Tady si ale dali lidé záležet a to nás velmi mile překvapilo," pochválila převážně dámské publikum manekýna Kristýna Výborná.

Oblíbená módní show se stala na Vsetíně tradicí. Organizátoři, modelky i publikum se shodli, že už nyní se těší na příští ročník.