Ples Společně, pořádaný Diakonií Vsetín, Domovem Jitka a vsetínským Domek kultury, je již tradičním společenským setkáním lidí bez rozdílu věku, kulturních kořenů či tělesných handicapů.

O hudební doprovod se na letošním jubilejním ročníku postarají skupina SKART a romská kapela Vašek Band. Společenským večerem návštěvníky provede moderátor Libor Čada. Mediálním partnerem X. plesu Společně je mimo jiné také Valašský deník.

Úderem dvacáté hodiny zahájí hudebně taneční večer vystoupení členů Tancklubu Vsetín. Poté již bude taneční parket patřit všem s rytmem v těle i duši. „Věřím, že i tentokrát se propojení klasické taneční hudby a nespoutaných rytmů postará o zaplnění velkého sálu vsetínského Domu kultury. Že opět prožijeme několik hodin ve velmi příjemné a jedinečné atmosféře,“ těší se ředitel pořádající Diakonie Vsetín Dan Žárský.

Soutěžním tancem bude tentokrát waltz

Ples Společně tradičně nabídne také soutěž. Tentokrát to bude v tanci waltz. Scházet pak nebude ani slosování výherních ruliček tomboly či možnost zvěčnit se na památku ve fotokoutku. Také letos neochudí pořadatelé návštěvníky plesu o půlnoční překvapení.

Cena vstupenky na X. ples Společně, který se uskuteční v sobotu 18. února 2023 od 20 hodin ve velkém sále Domu kultury ve Vsetíně, je stanovena na 250 korun. Lze ji zakoupit u hlavního vstupu do foyer Domu kultury Vsetín. Prodej bude zahájen od 19 hodin.