Na louce u Valašského národního divadla zahájí v deset hodin jarmark vystoupení folklorního souboru Jasénka, který vystřídá v čase oběda dechovka z Karolinky. Od jedné hodiny po poledni se příchozím představí Bílé divadlo z Ostravy, v patnáct hodin začne koncert hudební skupiny Veselá bída se zpěvákem Františkem Segradem.

„Zájemci se budou moci podívat také do skláren,“ uvedl starosta Tomáš Hořelica. Odpoledne vystoupí na louce u divadla dětský folklorní soubor Iskérka z Brna, na večer je připravena taneční zábava, na níž bude k tanci i poslechu vyhrávat hudební skupina Rose Band z Olomouce. Sklářský jarmark v Karolince však každým rokem nepatří jenom dobré zábavě a kulturním vystoupením, ale také sportu.

Ve sportovním areálu TJ Sokol Karolinka se uskuteční Memoriál Oldřicha Křivého ve volejbale s mezinárodní účastí. Zahájen bude na antukových kurtech u sokolovny v devět hodin, vyhlášení výsledků předpokládají pořadatelé na půl sedmé odpoledne. Po něm bude následovat zábavný večer s hudbou.