Kromě doprovodné kapely talentovaná hudebnice přiveze i smyčcové trio – violoncellistku Dorotu Barovou, houslistku Veroniku Vališovou a violistu Vladana Malinjaka. Koncert se uskuteční v úterý 25. dubna od 19 hodin ve velkém sále.

„Aneta Langerová koncertovala na Vsetíně naposledy před osmi lety jako hlavní host festivalu Valašské záření. Letos se k nám vrací na turné nazvaném po své nejnovější desce Dvě slunce,“ uvedla produkční Domu kultury Vsetín Eva Hennelová. Nové album vyšlo na podzim 2020 a nese se v duchu návratu do nitra.

Fanoušci Anety Langerové se vedle hudebnice samotné mohou těšit také na další zkušené muzikanty, kterými jsou klavírista a producent nové desky Jakub Zitko, bubeník Martin Kopřiva, baskytarista Miloš Klápště, kytarista Ludvík Kulich, violoncellistka a zpěvačka Dorota Barová, houslistka Veronika Vališová a violista Vladan Malinjak.

„Věřím, že vám písně budou v krásném jarním čase dobrými společníky. Každá z nich má svůj vlastní příběh a atmosféru. Ta vás třeba zavede blíž k tišině vlastní duše. Těším se, že se spolu s vámi opět setkám v nekonečném prostoru dvou sluncí, kde je snění dovoleno,“ zve na svůj koncert zpěvačka Aneta Langerová.