více >>

Týden hokeje s VHK Robe Vsetín

Akce již skončila

V pondělí 21. ledna budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. VHK ROBE Vsetín ve spolupráci s Českým hokejem pořádá na zimním stadionu Na Lapači akci v rámci Týdne hokeje.
Kromě zážitků z bruslení si každé dítě navíc domů odnese zajímavý hokejový dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy.Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku 4–8 let a jejich rodiče. Jedná se o akce, při nichž mají děti unikátní příležitost seznámit se s ledním hokejem a vytvořit si svůj prvotní hokejový zážitek.

Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče mají možnost se detailně seznámit s tím, co obnáší mít doma malého hokejistu, a jaký je přínos ledního hokeje pro jeho fyzický a osobnostní rozvoj.Co všechno je potřeba si na akci přinést? Stačí jen brusle, helma a rukavice (postačí lyžařská helma a rukavice). Pokud nedisponujete bruslemi a helmou, můžete se obrátit na Libora Forcha (+420 602 547 516) s dotazem na možnost zapůjčení vybavení přímo na místě. Více informací najdete zde: www.tydenhokeje.cz.

21. 1.  (17:00–18:30)
Zimní stadion Na Lapači, Vsetín
SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ